Nasıl Yapılır?

Payoneer Hesabı Nasıl Açılır 2021

Payoneer Hesabı İle İlgili Merak Edilenler Yazımızda...

Uluslararası düzeyde dönen büyük bir ticaret var ve bize bu ticari olanakları sağlayan şey internet bağlantımız oldu. Dünya farklı ülkeler ve kıtalara ayrılmasına rağmen internet ortamında tek bir ağa bağlı haldedir. Bu ağ üzerinde insanlar farklı işler yapabilir veya alışveriş sitelerini kullanarak başka ülkelerden bir şeyler alabilir. Bu durumlarda paranın transferini sağlamak için bankalar yerine daha hızlı ve tüm dünyada iş yapan uluslararası bir ödeme sitemini talep edeceklerdir. Bu noktada PayPal en tanınan sistem olmasına rağmen Türkiye’de hizmete 2016 yılında son verdi. Türk firmaları ise genelde bu uluslararası sistemde hala önemli bir yer kazanamadılar. Bu noktada kullanabileceğiniz güvenilir, hızlı ve yaygın sistem Payoneer. Payoneer hesabı nasıl açılır ve nasıl kullanılır?

Payoneer Hesabı Nasıl Açılır, Hesap Avantajları

Payoneer hesabı nasıl açılır ve avantajları nelerdir? Payoneer sistemi birçok site tarafından kullanılır, bunlar hem alışveriş siteleridir hem de freelancer iş yapılan siteler. Bilindiği üzere bu tarz sistemler genelde alışverişten çok freelancer çalışanların işine yarar. Payoneer Udemy, Fiverr, Clickbank gibi oldukça büyük ve yaygın sitelerle çalıştığı için kendini kanıtlamıştır. Payoneer hesabı açtığınız taktirde size ABD bankalarından bir hesap açılacaktır ve birçok ülkede, uluslararası sitelerde hesabınız geçerli olacaktır. Ayrıca eğer talep ederseniz ülkemizde kullanabileceğiniz bir MasterCard hesabı da sizin için gönderilir, kart ücreti yıllık 30 dolardır. Bunların yanında transfer süresi ve alınan komisyon olarak oldukça avantajlı fırsatlar sunulmaktadır.

Payoneer Hesabı Nasıl Açılır, Hesap Açma

Eğer freelancer olarak ABD merkezli büyük sitelerden iş alan bir kişiyseniz, ödemeleriniz almak için artık bir PayPal olmaması nedeniyle bu durumu Payoneer ile ikame edebilirsiniz. Payoneer hesabı nasıl açılır, öğrenmeli ve kullanmaya başlayarak vakit ve para kaybını önlemelisiniz. İlk olarak Payoneer resmi sitesine giriş yapmalısınız (payoneer.com) ve bu sayfada yeni hesap oluşturmayı seçmelisiniz. Karşınıza çıkan hesap açma sayfasında bazı bilgileri girmeniz gerekecektir. Burada verdiğiniz isim, e-mail ve telefon numaralarında yanlış ya da eksik bilgiler vermemeye dikkat edin, çünkü resmi işlemler olacaktır. Ayrıca eğer yanlış bilgi verirseniz doğrulama yapamaz ve hesabı kullanmazsınız. Şifrenizi de belirledikten sonra onaylayın. İşleminiz birkaç gün sürebilir, birkaç gün sonra olumlu bir dönüş yaparak sizden onay isterler ya da tam tersine olumsuz bir cevap verirler.

Kullanıcılar Bunları da Sordu

Payooner tavsiye sistemi nedir ve nasıl çalışır?

Payooner müşterilerine ek hizmetler ve fırsatlar vermektedir. Payneer kullanarak memnun kalan müşteriler bu sistem için diğer insanlara referans olursa kişi başı 25 dolar ücret kazanma fırsatları olur. Bunun için yapılması gereken tek şey yeni üye olanın sizi referans olarak belirtmesidir.

Payoneer nerelerde geçerlidir?

Hepinizin bildiği gibi Türkiye’de genelde uluslararası ödeme yaparken veya bu ödemeleri alırken uzun yıllar boyunca PayPal sistemini kullandık. Ancak PayPal 2016 yılının Haziran ayında Türkiye hizmetlerine son verdi. Payoneer da dünya çapında PayPal kadar geniş bir ağa sahiptir, neredeyse tüm ülkelerden ve tüm uluslararası sitelerden işlem yapılabilir.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
1 2 3
Bildirimler kapat
Notibell
PUBG Mobile Bedava UC
Notibell
Play Store Bedava Kodlar
Notibell
Bedava Zula Hesapları

Reklam Engelleyici Algılandı

Lütfen reklam engelleyiciyi devre dışı bırakarak bizi desteklemeyi düşünün