Bedava Oyun Kodları

Oyunlu PSN Hesapları

PlayStation günümüzde birçok oyuncu tarafından sevilerek kullanılan sistemler arasındadır. Ancak birçok yeni oyuncu, Oyunlu PSN hesapları nedir sorusunu da sormaktadır. Bu hesaplar, PS üzerinde oyun oynamaya imkân verir.

Üzerlerine PlayStation için sunulan oyunlar satın alındığı için, bunlar aracılığıyla daha eğlenceli vakit geçirilir. Ne var ki bir oyunun fiyatı bile oldukça yüksek olabilir. Bu duruma birçok kişi hangi yöntemlere başvurabileceğini düşünür.

Her ne kadar bazı oyuncular sahip oldukları hesapları bir ücret karşılığı satsa da, bunlara tek seferde ödenen yüksek bir meblağ vardır. Dolayısıyla kişiler bunların ücretsiz olup, olmadığını da merak eder. Burada öncelikle bazı sitelerin söz konusu hesapların kullanıcı adlarını ve şifrelerini paylaştıkları bilinmelidir.

Ne var ki PlayStation kullanmak isteyen birçok kişi bunlara büyük bir ilgi gösterir. Dolayısıyla şifreleri neredeyse anında tükenir. Bu sebeple sürekli incelemeniz ve gördüklerinizi hızlı bir şekilde kullanmanız önerilir.

Oyunlu PSN Hesapları
Oyunlu PSN Hesapları

Oyunlu PSN Hesap Bilgileri

 1. Hesap: fand1orin369@yandex.ru

Şifre: 0y6j2DLeok

 • Hesap: felix.34buchegger18@yandex.com

Şifre: Felbuc76

 • Hesap: dkater21yt@yandex.com

Şifre: 9HE2D5jev2

 • Hesap: eraaod27@outlook.com

Şifre: Qg1OfId9a9

 • Hesap: Erik.Bessfd@gmail.com

Şifre: 3DTD0GQipt

 • Hesap: elydanielramos1107@yandex.com

Şifre: 5x3e75I3z1

 • Hesap: escoban311@yandex.com

Şifre: UG2fc0OamM

 • Hesap: eze.savea@yandex.comx

Şifre: rxuHcO6sow

 • Hesap: dr321a.vly@gmail.com

Şifre: vK2wo3qaAn

 1. Hesap: dr.aagneel@yandex.com

Şifre: Yonofui1

 1. Hesap: domi.natorlsuke101@yahoo.com

Şifre: v8uv1WmOUz

 1. Hesap: Dradee.usOmega@yahoo.com

Şifre: Mlc6CRxV75

 1. Hesap: chri.stoph.kaonrad89@yandex.com

Şifre: wFQhd2dKsH

 1. Hesap: codyamc.master@yandex.com

Şifre: IhjaRtbC0A

 1. Hesap: christoph-ruaettiger@hotmail.com

Şifre: 46td0Ew4PE

 1. Hesap: cjsea.sls32@yandex.com

Şifre: g2aagPwyib

 1. Hesap: 3cleitofn3_oliveiraa@yandex.com

Şifre: E75vxDTZJz

 1. Hesap: bigheadfboy1113@yandex.com

Şifre: 79A089F1P5

Oyunlu PSN Hesapları
Oyunlu PSN Hesapları

Oyunlu PSN Hesapları Nedir?

Eğer ilk kez PlayStation almayı planlıyorsanız, ilk olarak bunların da bir hesabı olduğu bilinmelidir. Buna yönelik bir kullanıcı adı ve şifre alındıktan sonra üzerine tıpkı Steam üzerinde bulunduğu gibi oyunlar satın alınabilir.

Ardından hemen oynamaya başlanarak eğlenceli vakit geçirilebilir. Ancak birçok kişi bunun için bir ücret ödemek istemez. Hazır hesaplar burada devreye girerek, kişilere herhangi bir ücret ödemeden eğlenme seçeneği sunar. İçlerinde farklı sayıda oyun olmakla beraber yüzlerce olmaktadır.

Dolayısıyla bir oyundan sıkılsanız bile farklı bir tanesini rahatlıkla giriş yapmanız mümkündür.

Oyunlu PSN Hesapları Ne İşe Yarar?

Oyunlu PSN hesapları farklı kullanıcılardan para karşılığı da alınabilir. Ancak az sayıda bir oyun için büyük bir fiyat istenebilmektedir. Ancak oyunlu PSN hesapları bedava kişilere herhangi bir ücret ödemeden, yüzlerce seçeneğe ulaşma imkânı sunar. Böylece özellikle oyun oynamak için kısıtlı zamanı olan kişilere geniş bir imkân sağlanır.

Oyunlu PSN Hesapları Nerelerde Kullanılır?

Her ne kadar günümüzde birçok bilgisayar oyuncusu olsa da, PlayStation üzerinden oynayan da çok sayıda kişi vardır. Bunun tek nedeni sunduğu oyun şekli değildir. Bazı oyunlar sadece buraya özel olduğu için büyük bir cazibe oluşturur.

Oyunların yüksek fiyata sahip olması ve mevcut hesaplara yüksek değerler istenmesi, başta birçok kişiye ücretsiz olanların neden böyle olduğunu düşündürür. Bunların özellikle oyunları limitli şekilde sunabileceği en çok akıllara gelen sorular arasındadır. Ne var ki normal bir hesap ile bunların arasındaki tek fark, sahip olduğu oyunların sayısıdır.

Bunların ücretsiz verilme sebebi, oyuncuların daha iyi vakit geçirebilmesidir. Tek yapmanız gereken bunlardan geçerli olan bir şifreyi bulmak ve giriş yapmadır.

Oyunlu PSN Hesapları
Oyunlu PSN Hesapları

Oyunlu PSN Hesapları Avantajları Nelerdir?

PlayStation üzerinde bir oyun oynamak için önce satın alınmalıdır. Ancak birçok oyuncu bir süre sonra sıkılarak farklı bir seçeneği denemek ister. Bu noktada oyun kütüphanesi zengin değilse, büyük bir sıkıntı yaşanmaktadır.

Ancak oyunlu PSN hesapları bedava bu noktada neredeyse sayısız oyun sunar. Zira birçok oyuncu hepsini oynayamaz. Üstelik bunların kullanımı için herhangi bir fiyat talep edilmez. Dolayısıyla istediğiniz günün, istediğiniz saati erişim izininiz vardır. Tek dikkat etmeniz gereken, şifrenin geçerli olmasıdır. Bedava oyun kodları isimli kategorimize giriş yaparak, daha fazla oyun ve uygulama kodu alabilirsiniz.

İlgili Makaleler

6 Yorum

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu