Bedava Oyun Kodları

Düşük Sistem Gereksinimli Bilgisayar Oyunları

Teknolojinin daha fazla gelişmesi ile birlikte yükselen grafiklere bağlı olarak pek çok oyuncu, düşük sistem gereksinimli bilgisayar oyunları seçeneklerinden faydalanıyor. Bu sayede her oyuncu eğlenceli vakitler geçirebiliyor. Peki, sistemi düşük olan bilgisayarlar için hangi oyunlar bulunuyor? İşte oyuncular için gereken önemli detaylar.

Düşük Sistemli Oyunlar

Grafik konusunda profesyonel olmasa bile bazı oyunlar hikâyeleri ile herkesin beğenisini kazanıyor. Bilgisayar sistemleri günümüz oyunlarına ayak uyduramayan kişiler dikkat çeken onlarca oyundan faydalanabilirler.

Oyunlar şu şekilde sıralanabilir:

  • SWAT 4
  • Left 4 Dead
  • Hitman
  • Age of Empires 2
  • Half Life
  • Assassin’s Creed
  • Far Cry
  • GUN
  • Grand Theft Auto Vice City
  • Call of Duty 2

Bahsedilen bu oyunlar tüm bilgisayar sistemlerinde hiçbir problem yaşanmadan oynanabilir.

SWAT 4

Polis türünde oyun sevenler için oldukça önemli serilerden bir tanesidir. Grup ile birlikte rehinelerin kurtarılması görevi en titiz şekilde gerçekleştirilmelidir. Aksiyon, polisiye ve suç oyunlarını sevenler adına gayet tatmin edici seçeneklerden birisi olarak, öne çıkmayı başaran oyunlar içerisinde yerini alıyor.

Left 4 Dead

Zombi oyunu tutkunları için eğlenceli oyunlardan sayılır. 4 kişilik grup ile belirtilen yere doğru gidilerek tüm zombilerden kaçılmalıdır. Elbette görevi gerçekleştirirken yüzlerce zombi saldırısı altında kalınacağı için dikkat edilmesi gerekiyor. Bu oyun internet üzerinden çok kişili oyun olarak da oynanabiliyor.

Hitman

Ajan oyunlarını sevenler için vazgeçilmez oyun olarak görülebilir. Ajan 47 isimli karakter verilen görevleri yerine getirmek için çok dikkatli olmalıdır. Ölmesi gerek kişiler büyük bir titizlikle öldürülmelidir. Ajan fark edildiği zaman işleri daha zorlaşacağı için mantık bu oyunda son derece önemlidir.

Düşük Sistem Gereksinimli Bilgisayar Oyunları
Düşük Sistem Gereksinimli Bilgisayar Oyunları

Age of Empires 2

Strateji oyunları oynayan kişiler bu ismi mutlaka duymuştur. Bu oyunda ufak bir yerden başlayarak kocaman bir imparatorluğa doğru gidiliyor. Savaş stratejisini iyi bilenler devletlerini büyütebilirler. Kaliteli bir strateji tarzında oyun arayanlar için güzel bir seçenek olabilir.

Half Life

Dünyanın en fazla oynanan oyunlarından birisi olmasına rağmen hala en sevilen oyunlar arasında bulunuyor. Araştırma laboratuvarlarında oluşan probleme bağlı olarak farklı yerlerden uzaylılar dünyaya geliyor. Bunları durdurmakta sizlere düşüyor. Elbette uzaylılar dışında düşman askerleri ile çatışma halinde olacağınız için bol cephane bulmanız gerekir.

Assassin’s Creed

Özel bir makine sayesinde geçmişe giderek yaşanan olaylar yakından incelenebiliyor. Elbette bu görev gerçekleştirilirken amacınız verilen görevleri eksiksiz şekilde yerine getirmektir. Eski çağların ajanı şeklinde yapılan tüm görevlerde çok kaliteli şekilde savaş atmosferi yaşanabiliyor.

Far Cry

Göreviniz ada ortamında gerçekleşen gizli olayları keşfetmek. Tek başınıza olduğunuz ada içerisinde düşmanlarınıza sinsice yaklaşarak onları avlamanız gerekir. Yemyeşil orman ve sahil kenarında kurulu birlikler sizleri görmeden istenen tüm görevler yerine getirilmelidir. Ada içerisinde bazı farklı varlıklara da dikkat edilmelidir.

GUN

Kovboy oyunlarının vazgeçilmezi olan Gun ile birlikte kendinizi eski zamanlarda yaşayan kovboylar gibi hissedeceksiniz. Atın üzerinde yolculuk yaparken etrafınızda bulunan düşmanları da yok etmeniz gerekiyor. Aksiyon oyunu arayan kişiler için tavsiye edilen oyunlardan bir tanesidir.

Grand Theft Auto Vice City

Herkesin bildiği bir oyun olarak hala günümüzde oynandığı biliniyor. GTA Vice City oyununda istediğiniz arabaya binerek gezebilirsiniz. Elbette oyunun amacı mafia düşmanlarınıza karşı büyümenizdir. Bunun için çeşitli görevler yaparak Vice City adasının önemli bir kişisi haline geliyorsunuz.

Call of Duty 2

Savaş oyunu dendiğinde Call of Duty akla gelen ilk isimdir. Elbette savaşın amacı her zaman bellidir. Nazilere karşı savaşmanız ve onları yenilgiye uğratmanız. Bilgisayar sistemleri düşük olan oyuncular için vakit geçirebilecekleri kaliteli oyunlar arasında öne çıkmayı başaran bir seçenektir.

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu