Bedava Oyun Kodları

Origin Oyun Kodları

Origin Oyun Kodları / Elecronic Arts tarafından sunulan Origin, bu firma tarafından üretilen tüm oyunların satın alınabileceği bir platformdur. İndirmesi ücretsiz olmakla beraber Windows ve MacOS için geçerlidir. İçerisinde bulunan bazı oyunlar şöyledir;

 1. Dead Space
 2. Dead Space 2
 3. Dead Space 3
 4. The Sims 4

Bu ve diğer tüm oyunlar insanlara daha iyi vakit geçirmesine yardımcı olur. Ancak ücretleri oldukça yüksek olduğu için, oyuncuların çoğu satın alım gerçekleştiremez. Bu noktada birçok kişi ücretsiz olarak nasıl alabileceğini düşünür. Burada devreye giren kodlar, tüm oyunlara erişim hakkı verir.

Bunları bulmak oldukça kolaydır. Zira Google üzerinde araştırma yapılırsa çok sayıda key vardır. Ancak bunların çoğu kullanılmış durumdadır. Bilindiği üzere hazırda alınan bir numara, diğer bir oyuncu tarafından aktifleştirilemez. Zira bunlar özeldir.

Dolayısıyla sadece Türkçe değil, İngilizce de araştırma yapmanız önerilir. Böylece daha fazla sonuca erişebilirsiniz.

Bedava oyun kodları isimli kategorimize giriş yaparak, daha fazla oyun ve uygulama kodu alabilirsiniz.

Origin Oyun Kodları
Origin Oyun Kodları

Bedava Origin Oyun Kodları

 1. MLYM – 2BD3 – LLWS
 2. STNQ – CWEB – J1ZU
 3. SC4D – WMGN – PCZP
 4. 06B0 – I322 – YSEY
 5. F5QN – WVTC – IUFV
 6. K7SJ – XEMS – 0LN4
 7. Z2SE – W91C – 3I6T
 8. GKVV – YMQP – 3ZUE
 9. 4SGV – JAFV – D1MK
 10. SVOT – S7YL – 3JIQ
 11. 1TNC – FI4W – NPH6
 12. 3VGRZ – 10A7 – 3JYH

Origin Oyun Kodları Nedir?

Her oyun bir seri numarasına sahiptir. Bu onu aktif hale getirmek için kullanılır. Bu platform üzerinden aldığınız bir oyun otomatik olarak size özel bir key ile gelir.

Ancak oyun oynamak istiyor ancak para vermeyi tercih etmiyorsanız, internet üzerinde aynı numaraların ücretsiz seçenekleri de vardır. Bunlar şu şekilde girilir;

 1. Origin’i bilgisayar üzerinden açın.
 2. Sağ üstten Origin yazan sekmeye tıklayın.
 3. Seçeneklerden açılan redeem product code üzerine tıklayın.
 4. Bulduğunuz kodun numarasını girin. Ardından da next butonuna tıklayın.
 5. Bundan sonra hangi oyun olduğunu görmeniz mümkündür. Onaylamak için confirm üzerine tıklanır. Cancel iptal edecektir.

Bu işlemler ardından library kısmından indirip, oynamaya başlamanız gerekir. Böylece hiçbir ücret vermeden, oynamaya başlamanız yeterlidir.

Origin Oyun Kodları Ne İşe Yarar?

Electronic Arts tarafından oluşturulan oyunlar, birçok kişi tarafından beğenilir. Ancak bunları satın almak birçok kişi tarafından zorlukla karşılanır. Ayrıca bedava oyun elde etme, neredeyse tüm oyunculara cazibeli gelir. Origin key free bu sebeple dünyada birçok oyuncu tarafından araştırılan konular içindedir.

Bu kodlar, platform üzerinden oyun almaktan farklı değildir. Böylece hiçbir ücret ödemeden, oyunun tüm özelliklerinden yararlanmanız mümkündür. Tek bilmeniz gereken nokta, bunların rastgele olmasıdır. Dolayısıyla özellikle istediniz bir oyun varsa, bunu saatlerce araştırmanız gerekebilir. Zira kodların yanında hangi oyuna ait olduğu yazmaz.

Origin Ücretsiz Oyun Kodları

 1. O2WJW-NNG4KQ-NPRG6
 2. 6JG29-EELKL-N8KB7
 3. AGOXD-RKASE-DR7JE
 4. JLQLW-34R7V-691Y2
 5. P696W-7DXJK-B126D
 6. 55WKZ-3KQ9R-355P6
 7. J7F9P-XC2VN-123AV

Origin Oyun Kodları Nerelerde Kullanılır?

Bu platform içerisinde kullanılabilen kodların Steam üzerine geçerliliği sıkça merak edilir. Zira etkinleştiremeyen kişiler, buradan çözüm alıp alamayacağını merak eder. Ancak burada ilk olarak platform değişince kullanılabilir olmadığına değinilmelidir.

Zira bunlar özel yapıdadır ve bir cihaz aktifleştirirse kullanımdan hemen kalkar. Eğer Origin product key sorunu yaşıyorsanız ve kullanıldığı hatasını alıyorsanız, sahibi siz değilseniz yapabileceğiniz hiçbir şey yoktur.

Ancak farklı bir cihazda kuruluysa, kaldırmanız tekrar aktif hale getirir. Son olarak Origin kodlarının DLC’leri kapsamıyor olabileceğine değinilmelidir.

Origin Oyun Kodları Avantajları Nelerdir?

Eğer oyun oynamak istiyorsanız ilk olarak satın almanız gerekir. Ne var ki bunlar oldukça pahalı olabilir. Bu noktada devreye giren key numaraları, herhangi bir meblağ ödemeksizin, oyundan faydalanma imkânı sunar.

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu