Bedava Oyun Kodları

Bedava Valorant Hesapları 2022

Yazıda bedava valorant hesapları paylaşacağız. Çağımız teknoloji çağı. Bu çağda elimizin altındaki akıllı telefon,  bilgisayar ve tabletler ile eğlenceli zamanlar geçirirken bir yandan da stres atmaktayız. Yazımızda paylaşacağımız Valorant da yine son zamanlarda çıkan ve çıktıktan sonra da yoğun ilgi gören bir oyun. Sizlere bedava valorant hesapları vereceğiz. Oyun sektörü de son zamanlarda kullanıcılara he ücretli hem de ücretsiz oyun anlamında birçok seçenek sunmaktadır. Bunun yanında oyun esnasında işinize yarayacak Bedava Volarant hesapları da verilebilmektedir. Bu hesaplara sahip olduğunuz zaman karşıdaki oyuncu ile eşit bir rekabete girerken gönlünüzce eğleneceksiniz. Ayrıca bu hesaplar içinde size özel farklı yeteneklerde olabilir. Bu sayede rekabet tam anlamıyla eşit şartlarda yapılacaktır.

Oyuncuların savaşarak geliştirdiği yetenek ve beceriler hesaplarda olmayabilir. Bu durumda Bedava Volarant kodları devreye girer. Bedava Valorant kodları ile hesap içindeki eksik yetenek ve becerilerinizi istediğiniz seviyeye getirebilirsiniz. Size verilecek olan Bedava Valorant kodları bedava valorant hesaplarımızda deneneceği gibi elinizdeki mevcut olan hesaplarda da denenebilir.

Bedava Valorant Points (VP) Kodları 2021

Oyunun geliştiricisi olan Riot Games tarafından satılmakta olan VP ürünlerini satın almak için belli miktarlarda para ödemelisiniz. Öyle ki puana göre 20 lira ile 400 lira arasında ödemeniz gerekir. Bu paraları verecek gücünüz yok ise sitemizi güncel olarak takip edeceksiniz ki bu kodlara sahip olarak istediğiniz yetenek ve becerilere erişin. Site olarak sizlere her zaman bu konuda yardımcı olarak bu kodlara sahip olmanızı sağlayacağız.

Sizlere vereceğimiz Volarant kodları içerisindeki VP ürünleri değişik ürünler olabilir. Bu ürünlerin neler olduğunu bilmemiz mümkün değildir. Bedava Valorant kodları için aşağıdaki bağlantıyı kullanabilirsiniz. Bu hesapların dışında başka hesapları incelemek için bekcialimi.com sitesini ziyaret edebilirsiniz.

BEDAVA VALORANT POINTS (VP) KODLARI

 • AKR9-NTCL-C1F0-VJBS
 •  MCGY-MMBH-83XZ-GL0P
 • TGSZ-NCBX-D3HV-WNMO
 •  37X2-XBB7-XB0Y-4LEA
 • YN19-5CHF-8LRO-0BF8
 •  IRNY-VSK6-N0NJ-8E2A
 •  II5AX-APQQ-VNW-F6XP
 •  SLOB-H3Q6-4JB0-B8G9
 •  2K7G-F2SM-PV59-I8QO

Bedava Valorant Hesapları 2021

Bedava Valorant Hesapları

Savaş oyunları içerisinde son ve en çok tercih edilen en iyi oyunlardan birisi Valoranttır. Bedava Valorant hesapları sayesinde saldırdığınız zaman tüm rakipleri daha az eforla ortadan kaldırabileceksiniz. Size ücretsiz olarak verdiğiniz bu bedava valorant hesapları en güncel ve en yeni hesaplardır. Bedava Valorant hesabını aldıktan sonra kendi hareket tarzınıza göre düzenleyebilir ayarlama yapabilirsiniz. Diğer arkadaşlarınızı da düşünerek sizlere verilecek olan hesapların tümünü kullanmaya çalışmayın. Aşağıya bedava hesapları bıraktık. Bu hesapların tümü çalışmayabilir. Bu nedenle hepsini tek tek denemelisiniz. Hesap alamazsanız bu yazıyı sosyal medya hesaplarınızda paylaşarak yorum kısmına paylaştım yazmanız yeterlidir. Size yeni hesaplar sağlamak için elimizden geleni yapacağız.

Bedava Valorant Hesap ID: Valoranterin00
Bedava Valorant Hesap Şifre: CringePassword

Bedava Valorant Hesap ID: FrankenstLoki
Bedava Valorant Hesap Şifre: kennedywont

Bedava Valorant Hesap ID: Xclwert
Bedava Valorant Hesap Şifre: Olympostwenty

Bedava Valorant Hesap ID: AkarnurKadir
Bedava Valorant Hesap Şifre: 055512748924

Bedava Valorant Hesap ID: OldmanBoi
Bedava Valorant Hesap Şifre: CringePassword

Bedava Valorant Hesap ID: erete61as
Bedava Valorant Hesap Şifre: CringePassword

Bedava Valorant Hesap ID: kartasyas
Bedava Valorant Hesap Şifre: eagle3456

BEDAVA PUBG HESAPLARI

İlgili Makaleler

24 Yorum

 1. Abi lutfen bır tane guzel hesap at skinlerı cok fark etmez rankta ama lutfen atamazsanda canın sağolsun

 2. Hiçbir hesap uyuşmuyor deniyorum fakat herhalde hesap girişleri değiştirildi eposta doğrulaması olsaydı daha iyi olurdu

 3. bri tane skinli hesap hatta hesapda 1 skinli olsa bile rağzıyım sadece atmanızı istiyorum atmazsanız da canınız sağ olsun

 4. Lütfen banada bol skinli Türk server ve bıçak kaplamalı bir hesap gönderebilir misiniz

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu