Bedava Oyun Kodları

Minecraft Bedava Elmas

Minecraft Bedava Elmas / İlk çıktığı günden bu yana oldukça popüler olan Minecraft, hayatta kalma üzerine bir oyundur. Oyuncular değerli madenlerden çeşitli eşyalar yapabilmekle beraber, bunlardan en önemlisi elmastır. Zira bulması oldukça zor ve en değerli mineraldir.

Bu sebeple birçok oyuncular farklı yerlerde araştırmalar yapar. Ancak Y seviyesi altında bulunması ve en fazla 10 blok olması bakımından oldukça yetersizdir. Bu nedenle kullanıcılar bedava elmas yöntemine başvurur.

Böylece hem daha dayanıklı, hem de daha güçlü eşyalar kolaylıkla yapılabilir. Eğer oyundan daha fazla zevk almak istiyorsanız oldukça kullanışlıdır.

Minecraft Bedava Elmas Ne İşe Yarar?

Oyuncuların bildiği üzere Minecraft kademeli ilerleyen bir oyundur. Zira önce en basit araç-gereçler, zırhlar ve kılıçlar kullanılır. Zamanla bunlar geliştirilir. Böylece karakter zamanla daha güçlü saldırabilir, saldırılardan daha az hasar alabilir. Ayrıca madenleri kırmak da daha kolay olur.

Bedava oyun kodları isimli kategorimize giriş yaparak, daha fazla oyun ve uygulama kodu alabilirsiniz.

Minecraft Bedava Elmas
Minecraft Bedava Elmas

Bunların en güçlüsü elmas olduğu için, çoğu oyuncu en kısa sürede bunu elde etmek ister. Burada öncelikle demirden yeteri kadar kazma yapmanız ve 15 kat kadar aşağılara inmeniz gerekir. Ardından nerede olduğuna dair araştırma yapılır. Bu katmanda lavlar olmakla beraber, elmas cevheri çoğu zaman çevresindedir.

Dolayısıyla burada büyük bir tehlike vardır. Hatalı kırılan bir blok lavın ortasına düşmeye sebep olabilir. Bu durum ölmeye sebep olacağı için, kişiler üzerindeki tüm eşyalarını kaybeder. Üstelik nesneler lava düştüğü için yanar ve aynı seviyeye inilse bile toplanamazlar.

Kısacası elmas madeni kazmak kolay gibi duran, ancak büyük bir tehlike barındıran bir iştir. Bedava elmaslar bu risklerin hepsini kaldırarak, oyunculara oyundan zevk almaya başlamasını sağlar.  Böylece maden aramak için geçirilen vakit ve harcanan kaynaklar, farklı yerlere kullanılabilir.

Minecraft Bedava Elmaslı Hesaplar ve Bilgileri

E-PostaŞifre 
Exter22nable@gmail.comremote12 
Reentolosirld2@gmail.comsaij9eiMee 
gaabribus11@gmail.comWindows8.1
uebeeellackerich@gmail.comUebellacker05
larrrpp@msn.compeershelpI
Spone1bobrocks123@gmail.comsylvia2381
G1yanile12@gmail.comcraftedgames23
alex.frato1@gmail.comMineMagicPf
Minecraft Bedava Elmas

Minecraft Bedava Elmas Nerelerde Kullanılır?

Oyun içerisinde üretilebilen çok sayıda eşya vardır. Bunlardan bazıları mineraller kullanarak elde edilir. İlk başladığında ağaçlardan kazma ve kılıç gibi basit silahlar elde edilerek zamanla demir ve diğer madenlere erişilir. Böylece karakterler daha güçlü ve daha dayanıklı olabilir. Elmas madenlerinin kullanıldığı yerler,

  1. Kılıçlar,
  2. Zırhlar,
  3. Kürekler,
  4. Baltalar,

Gibidir. Dolayısıyla demir ve diğer madenlerin kullanıldığı her yer burada da geçerlidir. Minecraft bedava elmas pre ile oyun için geçirdiğiniz vakitten en iyi sonuçları almanız mümkündür.

Minecraft Bedava Elmas Avantajları Nelerdir?

Bu oyunda yeni bir dünya oluşturulduğunda, her şey rastgele meydana getirilir. Dolayısıyla önceki kayıtta bulunanlar artık geçerli olmaz. Minecraft içerisinde her kullanıcı, yavaş yavaş kılıç, zırh ve kazma gibi eşyalarını geliştirir.

Bunların en güçlüsü bilindiği üzere elmastır. Ne var ki normal şartlarda buna erişebilmek Y seviyesine inmek gerekir. Bu da yerin 15 kat altı civarındadır. Buraya başarıyla inilse bile dikkatli olmak şarttır. Zira yanlış bir hareket lavlara düşerek oyunu kaybetmeye sebep olabilir. Üstelik demir veya elmas bir kazmayla kırılırsa bu maden elde edilemez.

Üstelik Y seviyesine inildiğinde hemen geniş elmas yatakları bulunabileceği de kesin değildir. Tek bir cevheri bulabilmek bile bazı durumlarda saatler alır. Ancak bedava elmaslar, oyuncuları tüm bu dertten kurtarır.

Böylece maden arama problemine son verilerek, oyuncular artık oyunun keyfini çıkarmaya başlayabilir.

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu