Nasıl Yapılır?

Instagramdan Resim ve Video Nasıl İndirilir ?

Instagramdan resim-video indirme işlemi direk yapılamamaktadır. bilindiği gibi instagram direk olarak video ya da fotoğtaf indirmeye izin vermemektedir. Bu içerikte sizlere bu sosyal paylaşım sitesinden video ve fotoğraf içeriklerini nasıl indireceğinizi anlatacağım. Hadi başlayalım…

Instagramda gezinirken bir video ya da resim gördünüz ama bir türlü indiremiyorsunuz.İmdadınıza yetiştim. İşte laptop, android cep telefonu ve Iphone için çözümler.

Laptop  İçin Instagramdan video ya da Fotoğtaf indirme;

Öncelikle indirmek istenen video ya da fotoğraf üzerine sağ tıklayarak bağlantı adresini kopyala diyoruz. Daha sonra https://downloadgram.com  adresine giderek linki yapıştırıyoruz ve download tuşuna basıyoruz. Eğer indireceğimiz nesne resimse download image tuşu ile indiriyoruz. Daha sonra indirmiş olduğumuz bu video ya da resimi bilgisayarımızda istediğimiz yere kaydedebiliriz.

ANDROİD İÇİN : Android telefonlarda indirme işlemi için Quicksave adlı uygulamayı indirmeniz gerekmekte. Bu uygulamayı indirerek yine instagramda ilgili içeriğin üzerine sağ tıklıyoruz ve linki kopyala diyerek bu uygulamada ilgili yere yapıştırıyor ve download ediyoruz.

Iphone için kullanmanız gereken uygulama ise Instant Save-Quickly Report .Burada da aynı işlemi tekrarlayacağız.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
1 2 3
Bildirimler kapat
Notibell
PUBG Mobile Bedava UC
Notibell
Play Store Bedava Kodlar
Notibell
Bedava Zula Hesapları

Reklam Engelleyici Algılandı

Lütfen reklam engelleyiciyi devre dışı bırakarak bizi desteklemeyi düşünün