Bedava İnternet

Turkcell Den Aslan Gibi Paket Nedir?

Turkcell Den Aslan Gibi Paket Hakkında Öğrenmek İstedikleriniz Bu Yazıda...

Turkcell her geçen gün yeni bir paketle müşterilerini cezbetmeye devam ediyor. Hem konuşma hem de internet ihtiyaçlarına tarifeler ve ek paketler ile karşılık veriyorlar. Son dönemde ise Goller Cepte, Tribün Cepte gibi taraftar paketleri devam etmiştir. Yeni taraftar tarifesi ise firmanın Aslan Paket’tir. Bu paket Galatasaray taraftarlarına yönelik olarak yapılmış bir ek pakettir. Turkcell den Aslan Gibi Paket içeriğinde Facebook, Twitter, Instagram, Whatsapp ve BiP uygulamalarında geçerli 3 GB internet vardır. Ayrıca Galatasaray Futbol Kulübünün resmi maçlarda aldığı her galibiyette Tam Destek paketliler günlük 1 GB internet kazanır. Böylece hem takımınızı desteklerken hem de internet kazanabilirsiniz.

Turkcell Den Aslan Gibi Paket, Nasıl Katılabilirim?

Tüm Turkcell ses hattı kullanıcıları bu kampanyaya katılabilir. Turkcell den Aslan Gibi Paket kampanyasına katılmak için yamanız gereken: GS12 yazıp 2200’ye göndererek aylık abonelik yapabilirsiniz. SMS ile katılmak dışında Dijital Operatör, müşteri hizmetleri (532 / 0532 532 00 00) veya Turkcell Mağazaları aracılığıyla başvuru yapabilirsiniz. Ayrıca müşteri hizmetlerinden, Turkcell bayilerinden veya internetten katılabilirsiniz. Paket kullanımına size gelecek olan bilgi SMS’i sonrasında başlayabilirsiniz. Verilecek olan kullanım hakları sadece yurtiçinde geçerli olacaktır. Paket siz iptal edene kadar her ay yenilenecektir.

Turkcell Den Aslan Gibi Paket, Detayları Nelerdir?

Turkcell den Aslan Gibi Paket Galatasaray taraftarlarına yönelik bir ek servis olarak sunulmuştur. Bu kampanya kapsamında abonelik başlatarak Facebook, Twitter, İnstagram, BİP ve Whatsapp uygulamalarında geçerli olacak 3 GB internet alabilirsiniz. Kampanyadan aktif ses hattı kullanıcıları yararlanabilir. Paket şuan aylık 12 TL ile ücretlendirilmektedir. Siz bir iptal işlemi yapmadığınız sürece paket her ay yenilenecek ve ücreti hattınıza yansıtılacaktır. İptal işlemini yapmak için IPTAL GS12 yazıp 2200’a gönderebilirsiniz.

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu