Bedava İnternet

Uzaktan Eğitim İhtiyaçlarına Turkcell Sarı Günler, Uzaktan Eğitim

Turkcell Sarı Günler Nedir? Makalemizi Okuyabilirsin...

Dijital veya sanal alanda eğitim olarak adlandırabileceğimiz e-eğitim aslında uzun zamandır hayatımızda önemli yere sahipti. Birçok firma ve eğitim ya da sertifika programı bu yöntemi etkin bir şekilde kullanmaktaydı. Covid-19 salgınıyla beraber ise internetten eğitim artık zorunluluk halini almış ve yaygınlaşmıştır. Ancak Anadolu genelinde öğrencilerin piyasa fiyatından eksiklerini gidermeleri çok zor olacaktır. Bu eksikler tablet, bilgisayar gibi teknolojik ürünlerdir. Bu nedenle de uzaktan eğitim ihtiyaçlarına Turkcell sarı günler kampanyası ile Turkcell firması indirimli ürünleri abonelerine sunmaya başlamıştır.

Uzaktan Eğitim İhtiyaçlarına Turkcell Sarı Günler Kampanyası

Uzaktan eğitim ihtiyaçlarına Turkcell sarı günler kampanyası uzaktan eğitim için Turkcell abonelerinin gerekli olan teknolojik gereçlere evden çıkmadan indirimli şekilde ulaşması amacıyla başlamıştır. Böylece Turkcell kullanıcıları ister öğrenci ister eğitmen olsun kendilerine uzaktan eğitim sırasında lazım olacak tablet, bilgisayar, hoparlör ve kulaklık gibi ihtiyaçlarını bu indirimli fiyatlar ile satın alabilecekler. Üstelik e-mağaza ile aldıkları için evden çıkmalarına gerek bile kalmadan. Böylece kimse eğitimden geri kalmayacak ve zorlu günleri hep birlikte aşacağız.

Uzaktan Eğitim İhtiyaçlarına Turkcell Sarı Günler Kampanyası Ürünleri

Uzaktan eğitim ihtiyaçlarına Turkcell sarı günler kapsamında tablet, bilgisayar, cep telefonu, hoparlör ve kulaklık gibi uzaktan eğitim sırasında başlıca gerek duyacağımız teknolojik gereçleri satın alabileceksiniz. Huawei, Oppo, Xiaomi, Samsung, HP, Casper gibi onlarca farklı firmanın ürünlerini ister peşin olarak isterseniz de 12 taksitli şekilde satın alma şansınız bulunmaktadır. Turkcell web sitesi üzerinden Online Mağaza’ya giriş yaparak siz de bir Turkcell abonesi olarak hem kendiniz hem de çocuklarınız için bu avantajlı fiyatlardan ürün alabilirsiniz.

Kullanıcılar Bunları da Sordu

Turkcell sarı günler nedir?

Turkcell firması pandemi nedeniyle yüz yüze eğitim aksadığı için öğrenciler ve öğretmenler için bir indirim kampanyası yapmıştır. Bu kampanya ile Sarı Günler olarak adlandırılan kampanya günlerinde belirli ürünler ekstra indirim alır.

Kampanyaya kimler katılabilir ve ürünler nelerdir?

Kampanyaya eğitim öğretim ihtiyacı olan tüm Turkcell aboneleri katılabilir ve kampanya kapsamında tablet, cep telefonu, kulaklık, hoparlör gibi farklı ürünler alabilirsiniz.

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu