Bedava İnternet

Türk Telekom Bilgi ve İçerik Paket Kampanyası

Türk Telekom İçerik Paket Nedir? Ayrıntılar Yazımızda...

GSM operatörleri biz cep telefonu veya sabit interneti olan kişilere kısa mesaj, konuşma, internet gibi hizmetler sağlarlar. Bu hizmetleri bakiye ile almak çok pahalı olduğu için bize karma veya sadece tek hizmetin olduğu pek çok paket seçeneği sunarlar. Türk Telekom firması ise bu klasik hizmetin yanına güzel bir hizmet daha eklemiş. Türk Telekom Bilgi ve İçerik Kampanyası ile magazin, oyun, burçlar gibi birçok servisin içinden size hem eğlence hem de bilgi için paketler sunuyorlar. Bu paketler hayatımızda daha fazla alan kaplamaya başlayan teknolojinin birer kanıtı ve bu alanı destekliyor.

Türk Telekom Bilgi ve İçerik Paket Kampanyası Tarifeler

Türk Telekom Bilgi ve İçerik Paket Kampanyası kapsamında birçok sanal eğlence ve haber alma alanında servisler sunuluyor abonelere. Eğer kampanyaya katılmayı düşünüyorsanız PAKET yazarak 9090’a kısa mesaj gönderin. Hemen ardından size gelecek liste Renkli Yaşam Paketi (Ringa Paketi (RINGA ACIK), Müzik Mega Paketi (MEGAMUZIK), Lig Paketi (LIG), Sinema Paketi (FILM), Astroloji Paketi (BURC ADI), Karikatür Paketi (GUL), Anadolu Ajansı Haber Paketi (HABER), Kadınca Yaşam Paketi (KADIN), KPSS İş İlanları Paketi (KPSS), İddaalı Haber Paketi (IDDAA), Kamu Haber Paketi (KAMU), Oyun Paketi (OYUN) bu şekilde olacaktır. İstediğiniz bir paket varsa anahtar kelimesini yazdıktan sonra 9090’a gönderin ve çekilişe hak kazanın.

Türk Telekom Bilgi ve İçerik Paket Kampanyası Çekiliş Ödülleri

Firmanın yaptığı çekiliş Türk Telekom Bilgi ve İçerik Kampanyası kapsamında bu servislere rağbeti arttırmaya odaklanmıştır. Eğer yukarıda bahsettiğimiz servislerden oyun servisine üye olursanız 4, diğer servislere üye olursanız ise 1 çekiliş hakkınız olacaktır. Çekilişteki en gözde parçalar ise motorsiklet, cep telefonu ve seyahat olacaktır. Sonuçlar kısa süre sonra duyurulacaktır. Eğer kazanan talihli ikramiyesini almazsa bundan kendisi sorumludur ve hediyesi yedeklere aktarılır.

Kullanıcılar Bunları da Sordu

Çekilişe nasıl katılabilirim?

Çekilişe katılmak için bilgi ve içerik servislerinden birine üye olmanız gerekir. Daha sonra servisin anahtar kelimesini yazıp 9090’a gönderin. Oyun paketi 4 diğer paketler ise 1 çekiliş hakkına sahiptir.

Ücretlendirme nasıl yapılmaktadır?

Her paket kendisi için belirlenen bir ücrete tabidir. Bu ücret faturalı hatların bakiyesinden direkt olarak düşerken faturalı hatlarda faturaya yansıtılır.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
1 2 3
Bildirimler kapat
Notibell
PUBG Mobile Bedava UC
Notibell
Play Store Bedava Kodlar
Notibell
Bedava Zula Hesapları

Reklam Engelleyici Algılandı

Lütfen reklam engelleyiciyi devre dışı bırakarak bizi desteklemeyi düşünün