Bedava Oyun Kodları

PUBG Bedava Hile

PUBG Bedava Hile her ne kadar yakın bir tarihte oyuncular ile tanışsa da, kısa süre içerisinde oldukça popüler olmuştur. Ancak birçok kişi daha iyi sonuçlar için UC hilesi yapmak ister. Böylece oyun sonu skor tablosunda daha üst sıralarda bulunulabilir.

Bu konuda sunulan bedava hileler BP ve UC sağlar. Bunlar sonucunda kişiler silah, skin ve çeşitli aksesuarlar alarak, oyuna girebilir. Dolayısıyla oyun içi wall hack, aim gibi hileler değildir. Sadece size ücretsiz şekilde oyun içinde kullanılan paralardan sağlar.

Böylece karakterinizi güçlendirebilirsiniz. Eğer doğru bir strateji yaparsanız, daha güçlü silahlar ile aradığınız başarıyı elde etmek oldukça kolaydır. Ancak burada dikkatli olmanız önerilir. Zira bilindiği gibi PUBG hilelere karşı oldukça ciddi yaklaşır. Yanlış bir tercih yaparsanız, hesabınız ban alabilir.

PUBG Bedava Hile Nedir?

PUBG içerisinde hile kullanmak isteyen ancak satın alma yöntemlerinden yararlanmayı tercih etmeyen çok sayıda kişi vardır. Bu durumda kullanabileceğiniz bir seçenek, BP ve UC hilesi sunan sitelerden yararlanmadır.

Bunun sonucunda hesabınıza belirli oranda oyun içi para yüklenir. Burada hiçbir ücret ödenmemekte olup gerek mobilden, gerekse bilgisayardan kullanılabilir. Tek yapmanız gereken oyun içi markete giderek istediğiniz silahları almadır.

PUBG Bedava Hile
PUBG Bedava Hile

PUBG Bedava Hile Ne İşe Yarar?

PUBG içerisinde daha iyi silahlar ve güzel skinler almak için, oyun içi paralar kullanılır. Bunun ilk seçeneği daha fazla oynamadır. Böylece kazanç artar. Ancak birçok kişi iş veya okul gibi sebeple yoğun olarak oynayamaz.

Dolayısıyla bir silah, skin almak için bile haftalarca beklenebilir. İkinci seçenek ise gerçek para vererek oyun içinde kullanılan para birimini almadır. Bu duruma da birçok kişi yaklaşmadığı için, doğrudan hilelere gider. Ancak wall hack gibi farklı hileler zevk almayı bir süre sonra bitirir. Baştan eğlenceli olsa da düşmanları duvar arkasından görmek, rastgele atış yaparak skor alma da sıkılmaya neden olur.

Ancak burada devreye giren BP ve UC hilesi, kişilere herhangi bir ücret ödemeksizin oyun içi para almasını sağlar. Böylece sadece karakter güçlendirmesi ve skinler alabilir, ardından strateji kurarak daha iyi bir oyun oynayabilirsiniz.

PUBG Bedava Hile Nerelerde Kullanılır?

PUBG her ne kadar bilgisayarda daha iyi oynansa da, burada ücretli olduğu için çoğu kullanıcı ücretsiz şekilde mobil versiyonu kullanır. Bu durum hile kullanmak isteyenlerin PUBG mobile hile araştırmasına neden olur.

Eğer UC ve BP hilesi yapmak istiyorsanız, bunu mobilde de kullanma imkânınız vardır. Tek yapmanız gereken buna yönelik hizmet veren bir siteye girmek ve gerekli işlemleri gerçekleştirmedir. Ancak birden fazla seçenek vardır ve hatalı tercihler hesabınızın ban almasına sebep olabilir.

Bedava oyun kodları isimli kategorimize giriş yaparak, daha fazla oyun ve uygulama kodu alabilirsiniz.

PUBG Bedava Hile
PUBG Bedava Hile

PUBG Bedava Hile Avantajları Nelerdir?

PUBG birçok kişi tarafından zevkle oynanır. Ana konusu hayatta kalma üzerinedir. İçerisinde çok çeşitli silahlar ve skinler bulunur.

Her oyuncunun amacı sadece zevk almak değil, aynı zamanda skor elde etmektir. Bu noktada UC ve BP hilesi, kişilere aim veya duvar arkasını görme gibi seçenekler olmaksızın hile yapmasını sağlar. Zira yalnızca oyun içi para sunar.

Bununla ekipman alınması ardından oyunu kazanmak, tamamen oyuncunun başarısına kalmıştır. Ancak güçlü silahlar ile güzel bir başlangıç yakalanabilir.

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu