Yaşam

İnternetsiz Oynanabilen En Güzel 10 Android Oyunu

Cep telefonu üzerinden oyun oynamak isteyenler, internetsiz oynanabilen en güzel 10 android oyunu oynayarak güzel vakit geçirebilirler. Öyleyse internete bağlı olmadan rahatlıkla oynanabilecek oyunlar nelerdir? İşte detaylar.

İnternetsiz Oynanan Android Oyunlar

Oyuncuların en merak ettiği konular arasında internete bağlanmadan hangi oyunların oynanabildiği bulunuyor. Elbette onlarca oyun internetsiz hiçbir problem yaşanmadan oynanabiliyor.

Fakat en güzel oyunlar hangileri şu şekilde sıralanabilir:

  • Crossy Road
  • Rayman Adventures
  • Real Racing 3
  • Jetpack Joyride
  • Plants vs Zombies 2
  • Eternium
  • Sonic Dash
  • Sea Battle 2
  • Earn to Die 2
  • Once Upon A Tower

Bahsedilen oyunlar internet bağlantısı olmadan oynanabilen ve en çok sevilen oyunlardır.

Crossy Road

Görüntü bakımından basit olsa bile oynanış açısından oldukça dikkat isteyen bir oyundur. Oyunda yapılması gereken tavuğun karşıdan karşıya geçirilmesi. Elbette bu olay çok kolay gerçekleşmiyor. Karşıdan karşıya geçirmeden önce arabalar, trenler, kamyonlar ve derelere dikkat edilmesi çok önemli. En ufak hatada tavuk ezilebilir veya boğulabilir.

Rayman Adventures

İnternet olmadan oynanabilen en kaliteli oyunlardan bir tanesidir. Her maceradan sonra farklı maceraların kilidi açılarak 55 adetten fazla karakter ile oynanabiliyor. Üstelik oyun içerisinde 7 farklı âlem bulunuyor. Çeşitli canavarlar, minotorlar ve haydutlar ile savaş orta çağ kaleleri içerisinde gerçekleşiyor.

Real Racing 3

Araba yarışı tutkunlarının vazgeçilmez ismi olarak listede kendisinden bahsettiriyor. Oldukça kaliteli bir grafik görüntüsü ile yarış keyfi veren Real Racing 3, oyuncuların beklentileri tam olarak karşılayabiliyor. Kaliteli sürüş keyfi yaşamak isteyenler, internetsiz olarak çalışan bu oyunu indirip oynayabilirler.

İnternetsiz Oynanabilen En Güzel 10 Android Oyunu
İnternetsiz Oynanabilen En Güzel 10 Android Oyunu

Jetpack Joyride

Jetpack üzerinde bir karakter ile uzun yolculuklar yapıyorsunuz. Ama bu yolculukta karşınız acıkan engelleri aşmanız gerekiyor. Oyunun amacı karakteri götürebildiğiniz kadar uzağa götürerek puanlar toplamanızdır.

Plants vs Zombies 2

Meşhur kule savunma oyun türlerinden birisi olarak oyuncular için tavsiye ediliyor. Bitki çeşitlerinden oluşan orduyu zombilere karşı hazırlayarak savaşı kazanmanız gerekiyor. Tabii ki savaş esnasında bitkilerin güçlü olması için bitki yemleri yedirilmesi de önemli kurallardandır.

Eternium

Rol yapma oyunu arayanlar için güzel bir seçenektir. Diablo türüne benzer bir oyun olarak en güzel oyunlar listesinde yerini ayırıyor. 3 adet farklı dünyalar içerisinde çeşitli görevleri gerçekleştirerek istenen düzeye gelmeniz gerekiyor.

Sonic Dash

Sonic ismini her oyuncu bilir. İnternetsiz oyun arayanlar Sonic Dash indirerek eğlenceli şekilde vakit geçirebilirler. Üç boyutlu görüntüsü ve sonsuz olan mod ile birlikte zorlu bölümler sizlerin yeteneklerini bekliyor. Oyunun amacı puan rekoru kırmak ve görevleri yapmaktır.

Sea Battle 2

Amiral battı tarzında oynana bu oyunda internetsiz olarak 2 kişi oynayabiliyor. Aynı telefonun ekranı 2’ye bölünerek sırası ile kutucuk seçimleri yapılıyor. Böylece karşı oyuncunun koymuş olduğu gemiler bulunarak batırılması gerekir. Normal amiral battı dışına çıkarak uçaklar ve farklı bombalarda atılabiliyor. Böylece tahribat alanı daha fazla olur.

Earn to Die 2

Araba ile birlikte zombileri ezerek bölümleri geçmeniz gereken özel oyunlardan bir tanesidir. 2D olarak oynansa bile son derece eğlenceli bir oyun olarak kabul ediliyor. Kıyamet sonrasında geçen oyunda gidebildiğiniz kadar ileri giderek puan toplamanızdır. Böylece bu puanlar araç geliştirme için kullanılabilir.

Once Upon A Tower

Kaleden kaçmaya çalışan prenses için yardım etmeniz gerekiyor. Yönetmiş olduğunuz prenses kaleden aşağıya doğru kaçarken çeşitli düşmanlar ile karşı karşıya kalabilir. Üstelik ejderha ise prensesin kaçmaması için elinden geleni yapıyor.

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu