Bedava Oyun Kodları

Fortnite Bedava SKIN 2022

Fortnite Bedava SKIN / En çok oynanan battle royale oyunlarından birisi olan Fortnite, oyunculara çok sayıda skin sunar. Ancak bunlar belirli bir ücrete sahiptir. Fortnite bedava skin 2021 yılında da bu sebeple en çok araştırılan konular arasındadır.

Skinler temel olarak karakterlerin görünümünü değiştirmek için kullanılır. Bunun için ilk yöntem tahmin edilebileceği üzere satın almadır. Ancak çoğu kullanıcı para ödemeyi tercih etmez. Bu noktada çoğu kullanıcı oyunun bedava skin sağladığını bilmez.

Fornite Bedava SKİN kazanmak istiyorsanız, yorum bölümünden bize ulaşabilirsiniz…

Eğer aşağıdaki yöntemi kullanırsanız, ücret ödemeksizin kullanmaya başlayabilirsiniz;

  1. Kendinize ait bir Amazon üyeliği açılır.
  2. Ardından Fortnite ve Twitch üyelikleri açılır.
  3. Bunları sağladıktan sonra epicgames/fornite adresine giderek, not a Twitch Prime Member butonuna tıklanır.
  4. Karşınıza çıkan sayfa, Twitch Prime kullanmanıza izin verir. Ardından kredi kartı bilgilerinizi girerek, 7 gün ücretsiz deneme hakkı üzerine detaylar öğrenilir.
  5. Bunun sonucunda size ait Amazon ile Twitch hesabı başarılı bir şekilde aktifleştirilir.
  6. Bundan sonra ilk açtığınız linke girilir. Ancak bu sefer have Twitch prime üzerine tıklanır.
  7. Yes seçeneğine tıklayarak, tercih ettiğiniz platforma tıklanır.
  8. Yönlendirildiğiniz sayfa üzerinde Epic Games hesabı doğrulanır. Ardından click to claim on Twitch.tc üzerine tıklanır.
  9. Sayfa açılınca üstte bulunan taç butonuna tıklanır. Ardından teklif istenir.

Fortnite Bedava SKIN 1

Ardından tekrar have Twitch prime seçeneğine gelinirse, paketin alındığı görülebilir. Ayrıca oyuna girerek hangi seçeneklerin aktif hale geldiği incelenebilir.

Fornite Bedava SKIN Nedir?

Fortnite Bedava SKIN
Fortnite Bedava SKIN

Fortnite üzerinde kullanılabilecek çok sayıda skin vardır. Bunlar karakterlere yeni bir görünüm getirir. Böylece oyuncular, eğlenmek için ayırdıkları vakitten daha fazla keyif alabilir. Eğer bunları satın almak istemiyorsanız, yukarıdaki yöntem size güzel bir seçenek sunar.

Ancak daha önce kullanmışsanız, tekrar kullanmanız mümkün değildir. Eğer bu işlem sizin geçerli değilse sunulan kodları denemeniz mümkündür. Böylece farklı skinler kolayca aktif hale getirilebilir. Lâkin bunlar tek kullanımlık olduğu için hızlı olmak gerekir.

Buna ek olarak bazı sitelerde ücretsiz olarak Fortnite hesapları sunulur. Bunların şifrelerini deneyerek girebilir, ardından hangi skinlerin olduğunu görebilirsiniz. Ancak bu şifreler kısa sürede bittiği için acele etmek önerilir.

Fornite Bedava SKIN Ne İşe Yarar?

Fortnite dünya çapında popüler olarak oynanan, çok oyunculu bir hayatta kalma oyunudur. Ancak bir süre sonra aynı karakter görünümleri kullanıcıları sıkmaya başlar. Bu noktada oyun kişilere skin alternatifleri sunar.

Bunlar belirli bir ücret karşılığı olmakla beraber, yukarıda anlattığımız seçenekler ücretsiz almanızı sağlar. Ardından karakterinizi daha güzel bir şekilde görebilir, diğer kullanıcıları etkileyebilirsiniz.

Fornite Bedava SKIN Nerelerde Kullanılır?

Fortnite içerisinde farklı oyun modları vardır. Bunlar battle royale, çılgın parti, kreatif ve dünyayı kurtar şeklindedir. Fortnite üzerinde aldığınız bedava skinler, bunların herhangi birinde kullanılabilir.

Fortnite Bedava SKIN
Fortnite Bedava SKIN

Fornite Bedava SKIN Avantajları Nelerdir?

Oyuncuların temel amacı zevkli vakit geçirmektir. Ancak aynı karaktere saatlerce bakmak, doğal olarak bir süre sonra kişileri sıkmaya başlar. Birçok oyunda olduğu gibi Fortnite da bu durumu önleyebilmek için skin seçenekleri sunar. Her ne kadar Fortnite bedava skin 2020 ile ücretli skinler arasında fark olduğu sanılsa da böyle bir durum yoktur. 

Dolayısıyla oyunculara aynı imkândan para vermeden yararlanma seçeneği sunar. Bedava oyun kodları isimli kategorimize giriş yaparak, daha fazla oyun ve uygulama kodu alabilirsiniz.

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu