Bedava Oyun Kodları

Apex Legends Bedava Hesap

Apex Legends Bedava Hesap / EA tarafından sunulan ücretsiz bir oyun olan Apex Legends, battle royale olarak sınıflandırılır. İçerisinde market sistemi olsa da, birçok kişi Apex bedava hesap yoluyla skin ve silah gibi ekipmanlara kısa yoldan kavuşmak ister. Bunun en büyük nedeni, coinlerin oldukça yüksek fiyata sahip olmasıdır. Zira,

 1. 1000 coin 8,99 dolar,
 2. 2150 coin 17,99 dolar,
 3. 4000 coin 35,99 dolar,
 4. 6000 coin 53,99 dolar,
 5. 10000 coin 89,99 dolar

Gibi ücretler vardır. Dolar üzerinden olması, birçok kişinin alamamasına sebep olduğu için bedava hesapları araştıran oyuncuların sayısı da yükselmektedir. Bu konuda en güncel sonuçlar araştırılırsa çok sayıda sonuca varılabilir.

Tek dikkat edilmesi gereken hızlı olmaktır. Çok sayıda oyuncu bunları talep ettiği için çoğu artık kullanılmaz durumdadır. Zira Apex Legends Bedava Hesap şifreleri sıklıkla değiştirilir.

Apex Legends Bedava Hesap Nedir?

Apex Legends bir battle royale oyunu olarak, içerisinde çok sayıda silah ve skin barındırır. Bunlara ek olarak sunulan kutu ve pack ile,

 1. Yeni introlar,
 2. Üyelik görünümleri,
 3. Yeni pozlar,
 4. Silah görünümleri,
 5. Bitiş animasyonları,
 6. Yeni görünümler,

Apex Legends Bedava Hesap
Apex Legends Bedava Hesap

Gibi çok sayıda seçeneğe kavuşulabilir. Ancak bunları paralı olarak almak, bahsettiğimiz üzere oldukça zordur. Her ne kadar oyunculara seviye atladıkça kutu ve pack verilse de, birçok kişi günlük hayatın getirdiği yoğunluk sebebiyle her zaman oynayamaz.

Bu durumda birçok kişi internetten bedava hesaplara erişerek, bunlardan yararlanmak ister. Bunlarda coin, silah ve skin gibi farklı etmenler olduğu için, oyuncular istediği ekipmanları kullanarak oyuna girebilir.

Apex Legends Bedava Hesap bilgileri şu şekildedir;

 1. Kullanıcı adı: Blaese

Şifre: hr7O4fMXBcu

 • Kullanıcı adı: Faustineas

Şifre: RCH82DUH50X

 • Kullanıcı adı: Hasnazxcz1

Şifre: UUWG1LCLF14

 • Kullanıcı adı: Blaese3ew

Şifre: QVIVM3K3LQA

 • Kullanıcı adı: Thomasaaa

Şifre: 6R9JCQPCSVF

 • Kullanıcı adı: Monster

Şifre: R86NA6ZUG9U

 • Kullanıcı adı: Crazykiller

Şifre: X75V8P1B6G8

 • Kullanıcı adı: Deadqiller

Şifre: HHV4NED86AH

 • Kullanıcı adı: Sunnycaa

Şifre: O0W7KBCH2C2

 1. Kullanıcı adı: SpikeVice

Şifre: LZXC5NQP3JS

 1. Kullanıcı adı: Executionerexecuted 

Şifre: O054HKA6890

 1. Kullanıcı adı: Lethalanimal 

Şifre: 64OXFG0IL13

 1. Kullanıcı adı: Crocodile

Şifre: SGIKK4E7V80

 1. Kullanıcı adı: Angelofdeath 

Şifre: YA5DPNTZ11Z

 1. Kullanıcı adı: Warriror 

Şifre: R4IJNH8J0VT

 1. Kullanıcı adı: 7Dragonwizard 

Şifre: 83788701094

 1. Kullanıcı adı: Strongestwarriror 

Şifre: 60061312394

 1. Kullanıcı adı: Thenightmare 

Şifre: 48365020695

 1. Kullanıcı adı: AloneDark

Şifre: 44505493337

 • Kullanıcı adı: Hurricane

Şifre: 24788204068

Apex Legends Bedava Bedava Hesap Ne İşe Yarar?

Bedava hesapların birçok avantajı vardır. Apex Legends hesap aç her ne kadar ücretsiz olsa da, oyun içinde satın alma seçenekleri mevcuttur. Bunlar dolar üzerinden olduğu için birçok kullanıcı para ayırmak istemez.

Ancak Apex bedava hesaplar coin bakımından zengindir. Dolayısıyla istenen silah ve skin yoksa bile, sadece dakikalar içerisinde satın alma seçeneği vardır. Böylece sadece oyunlar daha zevkli hale gelmez. Aynı zamanda skor tablosunda da daha iyi sıralama elde edilebilir.

Apex Legends Bedava Bedava Hesap Nerelerde Kullanılır?

Apex Legends Bedava Hesap hakkında çoğu kullanıcı her yerde kullanılamayacağına dair ön yargı bulundurur. Bunun nedeni hesaplardan hiçbir şey verilmeksizin faydalanılmasıdır.

Ancak bu hesaplar standart üyeliklerden farksızdır. Sadece içerisinde bulunan ekipman ve coinler akımından daha fazla zengindir. Dolayısıyla oyun tarafından size sunulan modlardan hepsine rahatlıkla girebilir, istediğiniz zaman oynayabilirsiniz.

Bununla beraber geçerli bir şifre olması gerekir. Hemen hemen hepsi çabuk şekilde tükendiği için, sık bir şekilde takip etmeniz önerilir.

Apex Legends Bedava Bedava Hesap Avantajları Nelerdir?

Her ne kadar oyunlarda bir eğlence amacı olsa da, çoğu oyuncu skor tablosunda daha yüksekleri hedefler. Bu durum özellikle battle royale türü oyunlarda geçerlidir. Apex Legends içerisinde de neredeyse tüm oyuncular gerek takımı, gerekse o maçı ilk sırada bitirebilmek için çalışır.

Ancak bunun için iyi bir strateji yeterli değildir. Silahlar yetersizse oldukça zor anlar yaşanır. Bu noktada Apex bedava hesap gerek coin seçenekleri, gerekse sahip olduğu güçlü ekipmanlar ile kişilere yardımcı olur.

Bedava oyun kodları isimli kategorimize giriş yaparak, daha fazla oyun ve uygulama kodu alabilirsiniz.

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu