Bedava Oyun Kodları

Apex Bedava Kutu ve Packs

Apex Bedava Kutu ve Packs / 2019 yılında oyun camiasına tanıtılan Apex, ücretsiz olarak dağıtılan battle royale tarzı oyundur. Ülkemizde Apeks olarak bilinmekte olan oyun, kutu ve packs kapsamında yeni görünümler sunar. Ancak bunlar bilindiği üzere bir ücret dâhilindedir.

Ancak burada öncelikle, oyunun bir kereye mahsus bedava seçenek sunduğundan bahsedilmelidir. Eğer yeni bir kullanıcıysanız, şu şekilde ücretsiz alabilirsiniz;

 1. Apex Legends Twitch Prime sayfasına girin.
 2. Claim now adlı butonu tıklayın.
 3. Twitch platformundaki üyelik hesabınıza giriş yapın. Eğer henüz hesap açmamışsanız, sign up üzerine tıklayarak üye olun.
 4. Yetkilendir üzerine tıklayın.
 5. EA hesabınıza bağlanın. Yoksa bir tane açın.

Ardından tek yapmanız gereken, Twitch Prime ile EA hesaplarını entegre etmeniz gerekir. Böylece tüm işlemler tamamlanır. Apex hesabınıza giriş yaptıktan sonra kutu ve packs kullanılabilir hale gelir. Ne var ki bu yalnızca bir seferliktir.

Dolayısıyla zaten almışsanız, Apex Bedava Kutu ve Packs ücretsiz bir şekilde kullanmanın tek yolu oyun oynama ve seviye atlamadır.

maxresdefault 3 1 1

Bedava Apex Bedava Kutu ve Pack istiyorsanız, yorum bölümünden bizimle iletişime geçerek; talep oluşturabilirsiniz.

Apex Bedava Kutu Ve Packs Nedir?

Apex içerisinde çok sayıda silah, avatar ve görünüm vardır. Ancak bunlar belirli bir ücret dâhilinde alınabilir. Ancak oyun, kullanıcı deneyimini arttırmak için bahsettiğimiz ücretsiz alma seçeneklerini de sunar.

Dolayısıyla bunları kullanarak oyunda deneyiminizi arttırmanız mümkündür. Böylece her zaman kullandığınız silahları yeni bir görünüme kavuşturabilir, karakterinizi yeni bir şekilde tasarlayabilirsiniz.

Apex Bedava Kutu Ve Packs Ne İşe Yarar?

Her oyunda olduğu gibi, Apex içerisinde de oyuncular zaman içerisinde aynı şeylerden sıkılmaya başlar. Aynı zamanda diğer oyuncuların ilgisini çekme istediği de oyunda zaman geçirdikçe artar. Bu iki duruma da en etkili çözüm kutu ve packs seçenekleridir.

Zira böylece oyuna yeni bir silah tasarımı ve görünümler ile girilebilir. İçerisinde çok sayıda yeni seçenek sunduğu için, yeni bir oyun deneyimi yaşamanıza imkân sağlar. Bunlar Apex Legends mobile üzerinde de geçerli olduğu için, daha keyifli oynamanıza izin verir.

Apex Bedava Kutu Ve Packs Nerelerde Kullanılır?

Apex kutu ve paketler, oyun içerisinde birçok yerde kullanılabilir. Kullanım sunduğu yerlerden bazıları şöyledir;

 1. Yeni introlar,
 2. Yeni görünümler,
 3. Silah görünümleri,
 4. Bitiş animasyonları,
 5. Üyelik görünümleri,
 6. Yeni pozlar.

Dolayısıyla oyundan daha iyi zevk almanızı sağlamak için oldukça geniş seçenekler sunulur. Böylece her zaman oynadığınız karakteri yeni bir görünümle deneyimleyebilir, yeni into ve bitiş animasyonları ile oyundan aldığınız heyecanı arttırabilirsiniz.

Poz seçeneklerini gözden geçirebilir ve silahlarınızı yeni bir görünüme kavuşturabilirsiniz.

Apex Bedava Kutu Ve Packs Avantajları Nelerdir?

Oyun içerisinde kullanılan kutular ve paketler satın alma seçeneğine de sahiptir. Ancak bunlar oyun içerisinde bulunan coin üzerinden alınır ve oldukça pahalıdır. Dolayısıyla çoğu kişi ücretsiz olarak elde etmenin yollarını arar.

Eğer size sunulan ücretsiz imkândan yararlanmamışsanız, böylece hiçbir ücret ödemeden kullanmanız mümkün olur. Kullanmış olsanız daha size verilen görevleri bitirip, seviye atladıkça yine elde edebilirsiniz.

Böylece her ne kadar daha yavaş bir şekilde olsa da, 1000 Apeks coin için 10 Euro gibi bir ücret ödemek zorunda kalmayabilirsiniz.

Bedava oyun kodları isimli kategorimize giriş yaparak, daha fazla oyun ve uygulama kodu alabilirsiniz.

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu