Bedava Oyun Kodları

PUBG Bedava Random Kodları

PUBG Bedava Random Kodları / PUBG içerisinde çoğu battle royale oyununda olduğu gibi market vardır. Burada oyunculara çeşitli ekipmanlar ücret karşılığı sunulur. Ancak bunları ödemek istemeyenler, PUBG 2021 kodları ile çözüm bulmaya çalışır.

Bu durum incelendiğinde kullanıcıların hile de yapmak istemediği görülür. Zira random kodlar doğrudan firma tarafından sponsorlara verilir. Ayrıca etkinleştirmesi de doğrudan resmi site üzerinden yapılır.

Dolayısıyla birçok kişi daha güvenli olduğu için bu yönteme başvurur. Burada öncelikle bu kodların random yani rastgele nitelik taşıdığı bilinmelidir. Dolayısıyla kullandığınız kod size herhangi bir ekipmanı sağlayabilir.

Ayrıca bunlar tek kullanımlıktır. Farklı bir kullanıcı tarafından aktif hale getirilmişse, ikinci kere kullanılması olanaksızdır. Bu sebeple internette geniş bir araştırma yapmanız ve yeni çıkanları hemen incelemeniz gerekir. Bedava oyun kodları isimli kategorimize giriş yaparak, daha fazla oyun ve uygulama kodu alabilirsiniz.

650x344 pubg mobile kontrol ayarlari nasil yapilir pubg mobile kontrol ayari detaylari 1593822106000 1

PUBG Bedava Random Kodları Listesi

 1. YVZJ-PMJ5-MZZL-76KQ
 2. JDKK-XRN8-P4PS-GB7U
 3. T4Z2-EYL7-6ZP8-GNW2
 4. UZ7P-5U3C-HF7Y-4G8M
 5. FMBC-EKAF-LG8G-8QHT
 6. NLGG-4AZ9-KQUZ-39D2
 7. K9Q3-TJ2V-74CJ-HWV8
 8. 2UE8-SSB2-H7M8-B876
 9. N5CU-C5EE-F2FS-YQ6F
 10. JLKU-QSFH-BSGL-Y68B
 11. NFF7-TESU-CRKS-8WST
 12. NRXA-8E3K-6SY2-J5ML
 13. 2Z55-BJTE-X32L-LYF9
 14. 6NTM-MEV3-XFT9-H39U
 15. 9J9N-XZXL-X2KA-QDAM
 16. W7G9-CEY4-58W7-SPQ6
 17. T5C8-5TJY-HEAL-UEHN
 18. ZTGP-4PN4-8QBM-UNAX
 19. NYTY-PXD9-ZU9P-STST
 20. ZGMH-79D9-35QS-QY44
 21. FRAB-HHFZ-92JR-LGZP
 22. 2UEL-QFYM-G3UC-RPMS

PUBG Bedava Random Kodları Nedir?

PUBG random kodlar, firma tarafından sponsorlara verilen, oyun içi markette ekipman aktifleştiren seçeneklerdir. Bunların doğrulaması doğrudan kendi sitesinden yapılır. Bunun için şu işlemlerin takip edilmesi yeterlidir;

 1. https://www.pubgmobile.com/act/a20180515iggame/ sayfasına girin.
 2. En üstteki Character ID kısmına oyunda kullandığınız adı girin.
 3. Onun altındaki redemption code bölümüne kodu yapıştırın.
 4. En altta bulunan verification code kısmına ekrandaki doğrulama kodunu girin.

Ardından tek yapmanız gereken onay vermedir. Bundan sonra otomatik olarak aktif hale getirilir.

PUBG Bedava Random Kodları Ne İşe Yarar?

PUBG marketin silah, aksesuar ve skin bakımından birçok seçenek sunulur. Bunların alınma yöntemi oyun içi paralardır. Bu iki şekilde olmakla beraber, ilki gerçek para ile satın almadır. Ancak birçok kişi bunu yapmak istemediği için, ücretsiz seçenekleri araştırır.

Eğer daha fazla oyun oynarsanız, kazandığınız para da artar. Böylece istediğiniz ekipmanlar kolayca alınabilir. Ne var ki işin yoğun olması, günlük hayatın getirdiği durumlar saatlerce oynanma şansını ortadan kaldırır. Böylece en basit silahlar ve skinler bile haftalarca alınamayabilir.

unnamed 4 1

Üstelik yeterli para toplanamadığı için her şey yavaş yavaş alınabilir. Bu noktada kullanılan PUBG redeem code kişilere kısa sürede random şekilde ekipman sağlar. Burada bahsettiğimiz üzere aktifleştirme rastgele nitelik taşır.

Ayrıca kodlar sınırlı bir oyuncu kitlesi tarafından kullanılır. Dolayısıyla hızlı olmanız şarttır.

PUBG Bedava Random Kodları Nerelerde Kullanılır?

PUBG içinde kullanılan bu kodlar, sadece bu oyuna özgüdür. Aktif hale getirmek, yukarıda olduğu gibidir.

Ardından tek yapmanız gereken oyuna girerek neyin aktif olduğunu incelemedir. Her ne kadar kullanıcılar ücretsiz olması nedeniyle kısıtlı kullanım yapılabileceğini düşünse de, herhangi bir gün kullanıma uygundur.

PUBG Bedava Random Kodları Avantajları Nelerdir?

PUBG içerisinde birçok kullanıcı daha fazla eğlenmenin, skorlarını arttırmanın yollarını arar. Bu noktada daha iyi ekipmanlar ve güzel skinler devreye girer. Ardından güzel bir oyun sonucunda başarılı olunabilir.

Ancak oyun içinde para harcamak istemeyen kişilerin sayısı oldukça yüksektir. Bu konuda öne çıkan random kodlar, kişilere rastgele ekipmanlar sağlar. Özellikle hile kullanmak istemeyen oyuncular tarafından oldukça sık bir şekilde kullanılır.

Böylece herhangi bir ücret ödemeden karakterin daha fazla güçlü yapılması mümkündür. Burada tavsiye edilen geçmiş yıla ait kodlar yerine güncel seçeneklere bakmadır. Özellikle yeni paylaşılanlarda aktif olanları bulmak daha fazla olasıdır.

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu