Bedava İnternet

Vodafone Zula’da 5 Kat HP Fırsatı, Zula Oyun

Vodafone Zula Nedir?

Online oyunlar son birkaç yıldır oyun piyasasına hakimler özellikle de PUBG ve Fortnite gibi FPS oyunları. Bu nedenle Türk oyun firması Lokum Games de Zula isimli bir FPS video oyununu piyasaya sürdü ve başta Türk oyuncular olmak üzere pek çok kişiden büyük ilgi gördü. Oyun içerisindeki harita, karakter, silahlar Türkiye havasını oluşturmaya yönelik olarak dizayn edilmiş ve isimlendirilmiştir. Oyun içi alım yapmak için gereken ise Zula Altını, Zula Puanı ve Zula Hediye Puanı’dır. Önemli bir GSM operatörü olan Vodafone Zula’da 5 kat HP fırsatı kampanyasıyla oyun için size avantajlar sunmaktadır.

Oyun için: https://zulaoyun.com/

Vodafone Zula’da 5 Kat HP Fırsatı Detaylar

Zula isimli Türk yapımı video oyununda oyun içi alım yapmak için son olarak çıkarılan para birimi Hediye Puanı. Hem HP hem de diğer para birimleri ile sandık açabilir, güçlendirme veya silah alabilirsiniz. Vodafone Zula’da 5 kat HP fırsatı ile de Zula için altın yüklerken bunun 5 katı HP kazanma fırsatınız olur. Bunun için Vodafone mobil ödeme yöntemi ile 1-31 Ekim tarihleri arasında yükleme yapmanız gerekmektedir. Faturalı ya da faturasız hat sahibi herkes kampanyaya katılabilir.

Kampanya: https://www.zulaoyun.com/kampanya/detay/vodafone-mobil-odeme-ile-zula-altini-al-5-kat-hp-senin-olsun-294

Vodafone Mobil Ödeme Sistemi

Vodafone Zula’da 5 kat HP fırsatı kampanyasına katılmak için öncelikle mobil ödeme sisteminde aktif olmanız gerekiyor. Bunun için ilk olarak Vodafone Yanımda uygulamasında ayarlarım sekmesinde mobil ödeme sistemine tıklayarak sistemi açabilirsiniz. Ya da çağrı merkezinde müşteri temsilciniz ile görüşerek talimat verebilirsiniz (444 0 542). Son olarak ise kısa mesajla 7878 numarasına ücretsiz olarak MOBILODEME AC veya MOBILODEME KAPAT SMS’i ile talebinizi iletebilirsiniz. Bu işlemden sonra hattınızda bakiye olduğu sürece talimatları izleyerek ödeme yapabilirsiniz.

Kullanıcılar Bunları da Sordu

Kampanyaya kimler katılabilir ve kampanyanın katılım sınırı var mıdır?

Kampanyaya faturalı veya faturasız hat sahibi tüm Vodafone aboneleri katılabilir ve herhangi bir katılım sınırı yoktur.

Vodafone mobil ödeme hizmetini nasıl kullanabilirim?

Öncelikle ödeme sistemini SMS, çağrı merkezi ya da Vodafone Yanımda uygulaması ile açmalısınız daha sonrasında siz alım yaparken adımları takip etmeniz yeterli olacaktır.

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu