Bedava İnternet

Vodafone Tarifeni Seç İlk Üç Ay %15 Bedavayı Kap Nedir?

Vodafone Bedava İnternet Paketleri ...

GSM operatörleri arasındaki rekabet hepimizin rahatça gözlemleyebileceği şekilde açık şekilde görülüyor. Normal şartlarda bir ülkede aynı anda 3 büyük firma olması çok rastlanır bir durum değildir. Olduğunda ise çok büyük bir rekabet durumu oluyor. Bu nedenle firmalar diğerine göre avantaj kazanabilmek için büyük çaba harcıyor. Durum böyle olunca da önce dakika, internet, fiyat performans hatta alışverişte indirim kampanyaları ard arda geldi. Son olarak ise Vodafone tarifeni seç ilk üç ay %15 bedavayı kap isimli bir kampanya ile faturalı abonelik açtıranların faturalarında indirim yaptı.

Vodafone Tarifeni Seç İlk Üç Ay %15 Bedavayı Kap Nasıl Katılırım?

Vodafone tarifeni seç ilk üç ay %15 bedavayı kap kampanyası için yapmanız gereken firmanın belirlediği tarifelerden birini kullanmaktır. Eğer siz de Vodafone faturalıya geçip Vodafone Uyumlu 3, 6, 8 ve 10;  Vodafone Uyumlu Genç 4 ve 6;  Vodafone Red 20, 25, 30, 35; Vodafone Redli Genç Oyun ve Vodafone Uyumlu Genç Oyun tarifelerinden birini kullanırsanız, ilk 3 ay faturalarınızda %15 indirim fırsatı yakalarsınız. Bu 3 aylık süre bittikten sonra ise 12 aylık bir dönem boyunca normal fiyattan fatura ödemelerinizi gerçekleştirmeniz gerekir.

Vodafone Tarifeni Seç İlk Üç Ay %15 Bedavayı Kap Detaylar

Vodafone faturalı aboneliğine geçerek belirtilen tarifelerden birini kullanan bir müşteriyseniz 15 aylık bir taahhütle indirim sahibi olabilirsiniz. Vodafone tarifeni seç ilk üç ay %15 bedavayı kap tarifesine göre normal şartlarda 12 aylık olan taahhüt sürecine indirimli dönem girmez. Bu nedenle de 3 ay indirimli diğer 12 ay ise indirimsiz olarak toplamda 15 aylık süre boyunca aynı tarifede kalacağınıza dair bir söz vererek Vodafone faturalı bireysel hat alırsınız. Karşılığında ise ilk üç ay için %15’lik bir indirim kazanırsınız.

Kullanıcılar Bunları da Sordu

Bu kampanya hangi tarifeleri kapsamaktadır?

Kampanyaya Vodafone Uyumlu 3, 6, 8 ve 10 kullanıcıları; Vodafone Uyumlu Genç 4 ve 6 tarifeleri kullanıcıları; Vodafone Red 20, 25, 30, 35 tarifeleri kullanıcıları; Vodafone Redli Genç Oyun ve Vodafone Uyumlu Genç Oyun tarifeleri kullanıcıları katılabilir.

Kampanya fiyatları nedir?

Kampanyaların indirimsiz fiyatları Vodafone web sitesinde bulunmaktadır. Bu fiyatlar üzerinden %15 indirim yapılacaktır.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
1 2 3
Bildirimler kapat
Notibell
PUBG Mobile Bedava UC
Notibell
Play Store Bedava Kodlar
Notibell
Bedava Zula Hesapları

Reklam Engelleyici Algılandı

Lütfen reklam engelleyiciyi devre dışı bırakarak bizi desteklemeyi düşünün