Bedava İnternet

Vodafone Faturalıya Gelenlere GB Garantili Bedava İnternet, Nedir?

Vodafone Faturalıya Geçişte Bedava İnternet Hakkı...

Vodafone diğer firmalarla arasındaki rekabette avantajlı olmak için numara taşıma işlemi yapanlar ve yeni hat alan aboneleri için güzel bir kampanya icra etmiştir. Bu kampanya kapsamında Vodafone’a yeni gelen abonelere 20 veya 10 GB garanti internet sunulmaktadır. Vodafone faturalıya gelenlere GB garantili bedava internet kampanyası ile firma tarafından belirlenen faturalı tarifelerden birini kullanan yeni hat sahipleri 30 gün içerisinde başvuru yaparak bu bedava internet hakkından yararlanabilir. Yeni bir hat veya numara taşıma yapmanız önemli değildir, önemli olan Vodafone aboneliğine son 30 gün içerisinde geçmiş olmanızdır.

Vodafone Faturalıya Gelenlere GB Garantili Bedava İnternet, Nasıl Kazanılır?

Vodafone faturalıya gelenlere GB garantili bedava internet kampanyası kapsamında Vodafone aboneliğini yeni başlatan veya numara taşıma yoluyla abone olan tüm kullanıcılar yararlanabilir. Tüm faturalı hat kullanıcıları için 10 GB hediye internet geçerlidir. Red20, Red25, Red30, Red35, Redli Genç 20, Redli Genç Oyun, Uyumlu 10 ve Uyumlu Genç Oyun tarifelerine 12 aylık taahhüt ile üye olan kullanıcılar ise 20 GB hediye internet sahibi olacaktır. Eğer siz yeni Vodafone faturalı abonesi iseniz ve belirtilen prosedürü gerçekleştirmenize rağmen hattınıza hediye internet gelmezse 542 ile çağrı merkezine ulaşabilir ya da en yakın Vodafone İletişim Merkezi’ne uğrayabilirsiniz.

Vodafone Faturalıya Gelenlere GB Garantili Bedava İnternet Detayları

Vodafone yeni aboneleri için bir hoşgeldin kampanyasına imza attı. Vodafone faturalıya gelenlere GB garantili bedava internet ile yeni faturalı abonelere 10 veya 20 GB internet veriliyor. Kampanyaya katılmak için ön şart son 30 gün içerisinde Vodafone abonesi olmanızdır. Daha eski aboneler kampanyaya kayılamaz. Son katılım tarihi 30 Ekim 2020 olarak açıklanmıştır. Siz de başvurursanız 1 ay geçerli 10 veya 20 GB hediye internetinizi hemen alabilirsiniz.

Kullanıcılar Bunları da Sordu

Bu kampanyadan kimler faydalanabilir?

Bu kampanyadan Vodafone aboneleri değil yeni aktivasyonlar ve numara taşıma yoluyla Vodafone gelenler faydalanabilir. Şartlar arasında belirli tarifelere taahhüt ile abone olanlar faydalanabilir.

Kampanyanın son katılım tarihi ne zamandır?

Kampanya son 30 gün içerisinde numara taşıyan ya da yeni hat alan aboneler en geç 30 Ekim 2020 tarihine kadar başvurmalıdır.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
1 2 3
Bildirimler kapat
Notibell
PUBG Mobile Bedava UC
Notibell
Play Store Bedava Kodlar
Notibell
Bedava Zula Hesapları

Reklam Engelleyici Algılandı

Lütfen reklam engelleyiciyi devre dışı bırakarak bizi desteklemeyi düşünün