Bedava İnternet

Vodafone Dan Bir Defaya Mahsus 8 GB Bedava İnternet Kampanyası Nedir?

Vodafone 8 GB Bedava İnternet Ayrıntılar Yazıda...

Cepte internet paketleri hepimizin aradığı fırsattır. İnternet kullanımımız sürekli artıyor bırakın internet bağlantısı olmayan birini hem evde hem de işte veya okulda internet bağlantısı olan bir kişi bile çok fazla internet ihtiyacı duyabiliyor. Telekomünikasyon firmaları ise bu ihtiyacın farkında bu nedenle satın aldığınız paketler dışında size fırsatlar sunarak bedava internet kampanyaları yapıyor. Vodafone dan bir defaya mahsus 8 GB bedava internet kampanyası ise bunlardan birisi. Vodafone firması bu kampanya ile tüm kullanıcılarına bedava internet dağıtıyor.

Vodafone Dan Bir Defaya Mahsus 8 GB Bedava İnternet Nasıl Faydalanılır?

Vodafone rekabete karşı oldukça önemli adımlar atarak kullanıcılarını bünyesinde tutmanın dışında diğer operatörlerin abonelerini de cezbetmeye çalışıyor. Vodafone dan bir defaya mahsus 8 GB bedava internet kampanyası ile faturalı ya da faturasız farketmeden tüm kullanıcılarına 8 GB internet dağıtıyor. Kampanya kapsamında tek şart Vodafone abonesi olmanız ama ödülünüzü almadan önce kısa mesaj ile kampanya katılımını gerçekleştirmelisiniz. Bunun için de 3636’ya SUPER yazıp göndermeniz yeterli olacaktır.

Vodafone Dan Bir Defaya Mahsus 8 GB Bedava İnternet Detayları

Vodafone dan bir defaya mahsus 8 GB bedava internet kampanyası ile 8 GB internetinizi siz de almak isterseniz öncelikle SMS yoluyla kampanyaya katılmanız gerekir. Tüm Vodafone abonelerine yönelik olan bu kampanya ile siz de bedava internetinizi alabilirsiniz. Bu kampanya kapsamında size verilecek olan 8 GB interneti sadece yurtiçinde kullanabilirsiniz. Hattınıza tanınan hakları sadece bu hat ile kullanabilirsiniz, üçüncü bir kişiye hakların devri gibi bir ihtimal söz konusu değildir. Başlıkta da bahsedildiği gibi kampanya Vodafone aboneleri için sadece bir defaya mahsus olarak alınabilir.

Kullanıcılar Bunları da Sordu

Vodafone’un kampanyasına kimler katılım sağlayabilir?

Bu kampanya için herhangi bir ek koşul yoktur. Tüm Vodafone aboneleri katılım için gerekli kısa mesajı göndererek ek bir ücret ödemeden kampanyaya katılabilir.

Nasıl katılım gösterebilirim?

Kampanyaya katılmak için kısa mesaj zorunludur. Bunun için SUPER yazarak 3636’ya ücretsiz olarak bir kısa mesaj gönderin ve kampanyaya katılın.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
1 2 3
Bildirimler kapat
Notibell
PUBG Mobile Bedava UC
Notibell
Play Store Bedava Kodlar
Notibell
Bedava Zula Hesapları

Reklam Engelleyici Algılandı

Lütfen reklam engelleyiciyi devre dışı bırakarak bizi desteklemeyi düşünün