Bedava İnternet

Turkcellco.tr De Haftalık 2 GB Bedava İnternet

Turkcel Bedava İnternet Kampanyalarını Makalelerimizden Takip Edebilirsiniz...

Turkcell Türkiye’nin en yaygın kullanılan ve en köklü GSM operatörü olarak birçok alanda öncülük etmeye devam ediyor. Turkcell banka kartları, kredi kartları ve diğer ödeme sistemleri dışında yeni ödeme sistemleri oluşturmaya başlamıştır. Bu sistemlerden ilki Paycell iken yeni bir sistem daha hayata geçirilmiştir. Bu da Faturaya Yansıt seçeneğidir. Böylece yaptığınız alışverişlerin ödemelerini faturanıza yansıtarak daha sonra ödeyebilirsiniz. Turkcellco.tr de haftalık 2 GB bedava internet kampanyası ile web sitesinde “Faturaya Yansıt” seçeneğini seçtikten sonra kampanyaya katılabilirsiniz.

Turkcellco.tr De Haftalık 2 GB Bedava İnternet, Nasıl Katılabilirim?

Turkcellco.tr de haftalık 2 GB bedava internet için öncelikle faturama yansıt seçeneğini internet sitesi veya kısa mesaj yolu ile açmanız gerekir. Turkcell Faturanıza Yansıt seçeneğiniz henüz açık değilse AC yazıp 5522’e göndererek veya Paycell uygulamasından hemen açabilirsiniz. Faturama yansıtı açtıktan sonra ise katılım prosedürünü sağlayınız. Kampanyaya katılmak için harcama yapmadan önce KATIL 2GB yazılıp 2255’e SMS gönderilmesi gerekmektedir. SMS gönderimi ücretsizdir. Böylece katılım sağlanmış olur artık yapmanız gereken harcamak ve bu ödemeler sonucunda kazanmaktır.

Turkcellco.tr De Haftalık 2 GB Bedava İnternet, Detayları Nedir?

Turkcell faturalı bireysel abone iseniz faturama yansıt seçeneğini açtıktan ve katılım prosedürlerini tamamladıktan sonra Turkcellco.tr de haftalık 2 GB bedava internet kampanyasına katılımı sağlarsınız. Haftalık 2 GB, 04.11.2020 gün sonuna kadar  www.turkcell.com.tr üzerinden Turkcell Mobil Ödeme ile tek seferde 50 TL ve üzeri alışveriş yapıldığında kazanılacaktır. Faturama yansıt seçeneğiyle ödeme yaptıktan hemen sonra 2 GB internet hakkı hattınıza yüklenecektir. Eğer yüklenmezse müşteri hizmetleri ile iletişime geçebilirsiniz. Verilen ödülü nakit olarak talep edemezsiniz ve bu hakkı üçüncü bir kişiye devredemezsiniz.

Kullanıcılar Bunları da Sordu

Kampanyaya nasıl katılabilirim?

Kampanyaya katılmak için harcama yapmadan önce KATIL 2GB yazılıp 2255’e SMS gönderilmesi gerekmektedir. SMS gönderimi ücretsizdir. Haftalık 2GB, 04.11.2020 turkcell.com.tr üzerinden Turkcell Mobil Ödeme ile tek seferde 50 TL ve üzeri alışveriş yapıldığında kazanılacaktır. Ödeme adımında “Faturama Yansıt” seçeneği seçerek alışverişinizi tamamlayabilirsiniz.

Kampanyadan kimler faydalanabilir?

Kampanya tüm faturalı hat kullanan Turkcell abonelerine yönelik olarak yapılmış bir kampanyadır.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
1 2 3
Bildirimler kapat
Notibell
PUBG Mobile Bedava UC
Notibell
Play Store Bedava Kodlar
Notibell
Bedava Zula Hesapları

Reklam Engelleyici Algılandı

Lütfen reklam engelleyiciyi devre dışı bırakarak bizi desteklemeyi düşünün