Bedava İnternet

Türk Telekom Konuşmak Lazım Kampanyası Nedir?

Türk Telekom Konuşmak Lazım Kampanyası İle İlgili Herşey Yazımızda...

GSM operatörleri büyük bir rekabet ile birbirleriyle yarış halinde kampanya yapmaktadır. Bu kampanyalar genelde talebe yönelik olarak yapılır. Amaç hem firmaların elindeki aboneleri kaçırmak istemez hem de diğer firmaların müşterilerini kendine çekmek isterler. Rekabet amacıyla firmalar sürekli internet odaklı paketler yapmaktadır ama Türk Telekom konuşmak lazım kampanyası kapsamında internet değil konuşma odaklı hareket etmeye başlamışlardır. Türk Telekom bu farklı açılardan bakan kampanyaları ile birçok kişi için cazip fırsatlar sunar.

Türk Telekom Konuşmak Lazım Kampanyası Nasıl Faydalanırım?

Türk Telekom konuşmak lazım kampanyası ile konuşma yönündeki fırsatlara odaklanan Türk Telekom firması seve seve konuşun diye fırsatlar sunmaktadır. S.E.Ç. Konuşmak Lazım 1000 tarifesine numara taşıma, yeni hat tesisi, faturasız ve faturalı tarifelerden geçiş yaparak kayıt olan tüm müşterilere herhangi bir katılım şartı olmadan tarifeye ek Her Yöne 500 Dk hediye ediyor. Bu kampanya ile bahsettiğimiz tarifelerden birinden gelmişseniz 12 ay taahhüt ile tarifede kalmaya söz verirseniz normalde 47 TL olan Konuşmak Lazım Paketi’ni sadece 37 TL ile alabilirsiniz. Ayrıca normalde 1000 dakika olan pakette 500 dakika ek paket bulunacaktır.

Türk Telekom Konuşmak Lazım Kampanyası Detayları

Türk Telekom diğer firmalar gibi sadece internet içeren kampanyalar yerine konuşma içinde haklar veren kampanyalar yapmıştır. Türk Telekom konuşmak lazım kampanyası ile 12 ay taahhüt ile belirlenen tarifelerden birine geçiş yaparsanız size 1000 dakika tarifede bulunan hakka ek olarak 500 dakika internet verilecektir. Bu kampanyada eğer taahhüt vermezseniz ücretlendirme 47 lira olacaktır. Tarifeye geçtikten sonra 12 ay taahhüt verirseniz ise sadece 37 lira ücret ödersiniz. Tarifedeki müşteriler, tarifeye kayıt tarihinden itibaren ilk 60 gün içerisinde SOZ yazıp 5555’e SMS göndererek ya da Müşteri Hizmetleri aracılığıyla 12 fatura dönemi boyunca Türk Telekom faturalı mobil tarifelerinde kalma sözü verebilirler.

Kullanıcılar Bunları da Sordu

İndirimli şekilde fiyatlardan yararlanmak için ne yapmalıyız?

Taahhütlü ücretlerden yararlanmak için tarifeye kayıt tarihinden itibaren ilk 60 gün içerisinde SMS ya da Müşteri Hizmetleri aracılığıyla 12 fatura dönemi boyunca Türk Telekom faturalı mobil tarifelerinde kalma sözü verilmesi gerekmektedir.

Taahhüt süresi bittikten sonra fiyatlandırma nasıl olur?

12 ay tarifede kalma sözü verip taahhütlü fiyatlardan yararlanabilirsiniz, ama 12 aylık süre bittikten sonra taahhütsüz yani indirimsiz fiyattan ücretlendirme gerçekleşir.

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu