Bedava İnternet

Türk Telekom 50 TL Yükle 5 GB Bedava İnternet Kazan Nedir?

Türk Telekom Bedava İnternet Kampanyaları İçin Yazılarımızı Takip Ediniz...

Türk Telekom firması bankalar ve finansal ödeme sistemler ile anlaşma yaparak aboneleri için bir kampanya hazırlamıştır. Kampanya her zamanki çift taraflıdır. Türk Telekom 50 TL yükle 5 GB bedava internet kazan kampanyası kapsamında aboneler bedava internet kazanmak amacıyla ödemelerini bankalar aracılığıyla yapacaktır. Bu durumda da bankalar kazançlı olacaktır. Diğer yandan da aboneler bedava internet hakkı verdiği için Türk Telekom firmasını tercih edeceklerdir. Bu kampanya için katılım oldukça basittir. Ayrıca yapılan yüklemelere göre verilen ödüller oldukça dolgundur.

Türk Telekom 50 TL Yükle 5 GB Bedava İnternet Kazan Nasıl Katılırım?

Türk Telekom 50 TL yükle 5 GB bedava internet kazan kampanyasına katılmak için bir Türk Telekom abonesi almanız yeterlidir. Ama tabi ki TL yükleyeceğiniz için faturasız hattınız olması gerekir. Türk Telekom firması ve bankalar ile ödeme sistemleri anlaşmalar yapmış ve bu anlaşmalar çerçevesinde de bedava internet verilmiştir. Bankalar ile yükle kazan kampanyasına katılmak için 5555 numarasına BANKA yazıp kısa mesaj göndermeniz gerekir. Böylece kampanyaya dahil olursunuz ve yükleme yaptığınızda bedava internet alırsınız.

Türk Telekom 50 TL Yükle 5 GB Bedava İnternet Kazan Detaylar?

Türk Telekom internet paketi ihtiyacı duyan kişiler için ek kampanyalar yapmıştır. Türk Telekom 50 TL yükle 5 GB bedava internet kazan kampanyası ile yüklemeleriniz için ek paketler alabilirsiniz. Kampanya kapsamında bankalar ve finansal ödeme sistemleri ile yükleme yaparsanız, kampanyaya katıldığınız zaman bedava internet kazanırsınız. Kampanya ile 40 TL yükleme yaparsanız günlük 5 GB, 50 TL yükleme yaparsanız haftalık 5 GB, eğer 100 TL yükleme yaparsanız da haftalık 10 GB internet kazanabilirsiniz.

Kullanıcılar Bunları da Sordu

Ödemeleri hangi kanallar ile yapmam gerekiyor?

Ödeme için anlaşmalı bankalar ya da ödeme sistemlerinden birini kullandığınız taktirde 40, 50 ve 100 TL’lik yüklemeler yaptığınızda belirlenen ödülleri alabilirsiniz.

Kampanyaya nasıl katılabilirim?

Kampanya kapsamında verilen ödülleri almak için öncelikle bir katılım SMS’i göndermeniz gerekir. Kısa mesaj ile 5555’e BANKA yazıp göndererek yükleme yaptığınızda kampanyaya katılarak ödül alabilirsiniz.

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu