Nasıl Yapılır?

Send GB Nedir? Büyük Dosya Gönderimi

SendGB maille gönderemediğimiz büyük boyutlu dosya transferlerinin yapıldığı bir web sitesidir. Kullanımı da yine Wetransferde olduğu gibi basittir.

SendGB nasıl kullanılır ? SendGB kullanmak için, www.sendgb.com adresine gidiyoruz. Bu adreste yine Wetransferde olduğu gibi karşımıza çıkan formu dolduruyoruz. Önce + butonundan göndermek istediğimiz dosyaları bilgisayardan seçiyor, daha sonra gönderici mailini yazıyoruz. Burada da yine mailimizin gidip gitmediğini kontrol için bizden kendi mail adresimizi de istiyor.Bu kısımları doldurduktan sonra istersek yine Wetransferde ki gibi mesajda oluşturabiliyoruz.Yine isteğe bağlı şifre oluşturma gibi bir avantajımız var. Wetransfer le aynı  şekilde çalışan büyük dosya gönderme kanalı SendGB nin Wetransfere göre farklı özellikleri var. Örneğin tam 20 kişiye birden dosya gönderimi yapabiliyorsunuz. Yine dosya paylaşım sınırı da SendGB de 4 GB olarak belirlenmiş. Biliyorsunuz Wetransferde bu sınır 2 GB olarak açıklanmıştı. Dosya paylaşımının son aşaması yine aşağıda bulunan dosyalarımı paylaş butonu. İşte sendGB kullanmak da bu kadar basit. Bu site dosyalarınızı yine silmeden 7 gün saklıyor.Karşı tarafın size gönderdiği dosya eklerini 7 günden önce bilgisayarınıza indirmelisiniz ki silinmesin.

SendGB nin en önemli özelliklerinden birisi ve Wetransferde olmayanı sosyal sorumluluk projeleridir. SendGB ile dosya paylaşımı yaptığınız takdirde site arka planında sosyal sorumluluk projeleri ile ilgili bir yazı çıkmakta.Her defasında farklı sosyal sorumluluk projeleri arka alanda okuyucuya sunulmaktadır.Bu arka plandaki sosyal sorumluluk projelerine tıklarsanız da direk ilgili siteye yönlendiriliyorsunuz. Bu açıdan bu dosya paylaşım sitesini kullanmanızı öneririm. Bu dosya paylaşımı sitesinde üyelik ve abonelik ücretsizdir.                                                                    

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
1 2 3
Bildirimler kapat
Notibell
PUBG Mobile Bedava UC
Notibell
Play Store Bedava Kodlar
Notibell
Bedava Zula Hesapları

Reklam Engelleyici Algılandı

Lütfen reklam engelleyiciyi devre dışı bırakarak bizi desteklemeyi düşünün