Nasıl Yapılır?

Gönderilen Mailler Nasıl Geri Alınır ?

Birçoğumuz okul ya da iş hayatımızda mail ile haberleşiriz. Mailler özellikle çalışma hayatımızın vazgeçilmez iletişim aracıdır. Bu nedenle çalışma ortamlarında astlarımıza ya da üstlerimize birçok konudan dolayı mail atarız.

Çalışma hayatımızda üstlerimize mail atarken dikkat etmemiz gereken kurallar vardır.Örneğin saygı kelimelerini mutlaka kullanmamız gerekir.Rastgele bir iş arkadaşımıza mail atar gibi genel müdürümüze mail atamayız.

Tamda yoğunluk içinde bir gün .Günlerden pazartesi acil bir mail atacağız müdürümüze.Allah kahretsin yaa.O da ne ? Eksik gitti mail. Tamda bu noktada yardımınıza koşacak bir ayar var.Giden maili yoldan geri döndürebiliyoruz.Gerçekten de çok işe yarar değil mi?

İşte maili geri almanın yolu.aşağıdaki basit yöntemi siz de uygulayın.

Gmail hesabınızı açınız.Oradaki ayarlar simgesini tıklatınız.(siyah çark biçiminde olan simge).Ayarlar kısmına girdiniz.Burada göndermeyi geri al seçeneği var.Seçeneğin karşısında ise 5,10,20,30  sn zamanlarını gösteren kutucuk var.Bu kutucuktan istediğimiz zaman dilimini seçerek ,sayfanın en altında bulunan değişiklikleri kaydet butonuna tıklıyoruz.

İşte tüm işlem bu kadar.Bundan sonra bir mail göndermiş olduğumuzda ,mailiniz gönderildi uyarısı ile beraber geri al seçeneğide çıkmakta. Geri alı seçersek mailimizi kimse görmeden, yani mail kimseye gitmeden geri almış oluyoruz. Burada dikkat etmemiz gereken bir konu geri al seçeneği karşısındaki kutucukta kaç saniyeyi işaretlerseniz maili geri almak için o kadar vaktiniz var.

Bu makaleyi beğendiyseniz yorum yapmanızı ve bloğuma abone olmanızı istiyorum.Takipte kalınız.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
1 2 3
Bildirimler kapat
Notibell
PUBG Mobile Bedava UC
Notibell
Play Store Bedava Kodlar
Notibell
Bedava Zula Hesapları

Reklam Engelleyici Algılandı

Lütfen reklam engelleyiciyi devre dışı bırakarak bizi desteklemeyi düşünün