Bedava Oyun Kodları

Apex Legends Bedava Coin ve Skin

Battle royale temalı olan Apex Legends, içerisinde çok sayıda skin bulundurur. Bunların yardımıyla kişiler karakterlerine yeni bir görünüm katılabilir. Ancak elde etmesi zor olduğu için, Apex Legends bedava coin ve skin birçok kişi tarafından incelenir.

Zira normal şartlarda bir skin alabilmek için crafting metal adı verilen maddeler kullanılır. Bunlar her skin sınıfında farklı olup şu şekildedir;

  1. Common skin: 30 crafting metal
  2. Rare skin: 60 crafting metal
  3. Epic skin: 400 crafting metal
  4. Legendary skin: 1200 crafting metal

Üretirken kullanılan bu maddeler de Apex packs adı verilen kutulardan elde edilir. Bunların elde edilmesi coinler veya level atlama sistemi üzerinden olur. Ayrıca birçok kişinin bilmediği bir yöntemle Twitch üzerinden de bir seferlik bedava alma mümkündür.

Apex Legends Bedava Coin

Apex Legends Bedava Coin ve Skin Nedir?

Apex Legends içerisinde kullanılabilecek çok sayıda skin vardır. Bunlar oyunu daha eğlenceli bir hale getirdiği için oldukça kullanışlıdır. Ancak bunları aktif hale getirmek için iki yöntem vardır. Bunlar coin ile satın almak ya da skinleri oluşturmaktır.

Oyunda 1000 coin 8,99 dolar üzerinden satıldığı için, çoğu kullanıcı bunu karşılayamaz. Her ne kadar 29,99 dolardan satılan founder pack geniş imkânlar sağlıyor olsa da, yüksek fiyatı yine aynı durumla sonuçlanır. Bu konuda içerisinde bedava coin bulunan hesaplar, oyunculara aradığı çözümleri sunar. Google üzerinde bu konuda birçok hesap vardır ve hepsi denenmeye uygundur.

Apex Legends bedava coin ve skin kazanmak istiyorsanız, yorum bölümünden bizimle iletişime geçerek talepte bulunabilirsiniz…

Ancak size ait olmasını istiyorsanız, bedava skin elde etmeniz de mümkündür. Zira seviye atladıkça her kullanıcıya hediye olarak verilmektedir. Böylece kısa sürede istediğiniz skinleri elde edebilirsiniz. Ayrıca şu yöntemi kullanarak almanız da mümkündür;

  1. Apex Legends Twitch Prime sitesini açın.
  2. Claim now butonunu kullanın.
  3. Twitch hesabınıza girin. Hesabınız yoksa, sign up butonunu kullanın.
  4. Yetkilendir butonuna tıklayın.
  5. EA hesabınıza bağlanın.

Ardından oyuna girmenizle beraber hediyeniz size verilir. Ancak bu tek kullanımlıktır. Dolayısıyla almışsanız, tekrar almanız mümkün değildir.

Apex Legends Bedava Coin ve Skin Ne İşe Yarar?

Apex Legends üzerinde bulunan skinler, yeni bir karakter oluşturma imkânı verir. Böylece sürekli oynadığınız karakterin görünümünü değiştirebilir, birçok oyuncunun ilgisini çekmeyi başarabilirsiniz. Apex Legends coin için bedava hesaplardan bulmuşsanız, bunların içinde geniş miktarda coin olması sebebiyle istediğiniz ekipmanı anında almanız mümkündür.

Apex Legends Bedava Coin ve Skin Nerelerde Kullanılır?

Bu oyunda almış olduğunuz Apex Legends skinler, size sunulan her modda kullanılabilir. Dolayısıyla herhangi bir kısıtlama bulunmaz. Bu duruma coinler ile aldığınız ekipmanlar da dâhildir.

Zira bunların temel amacı, oyunu daha eğlenceli hale getirmektir. Eğer para yatırmak istemiyorsanız, kısa süre içerisinde anlattığımız yöntemler ile elde etmeniz mümkündür.

Apex Legends Bedava Coin ve Skin Avantajları Nelerdir?

Apex Legends her ne kadar coin satışı yapsa da, dolar üzerinden olması birçok oyuncuyu zor duruma düşürür. Bu noktada bedava hesaplar ve seviye atladıkça verilen packler size yardımcı olur. Böylece istediğiniz skini kendinizi craft edebilir, hesaptaki coinler ile istediğiniz ekipmanı vakit kaybetmeden alabilirsiniz.

Bedava kod ve hesaplar için sitemizin bedava oyun kodları kategorisini ziyaret edebilirsiniz.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
1 2 3
Bildirimler kapat
Notibell
PUBG Mobile Bedava UC
Notibell
Play Store Bedava Kodlar
Notibell
Bedava Zula Hesapları

Reklam Engelleyici Algılandı

Lütfen reklam engelleyiciyi devre dışı bırakarak bizi desteklemeyi düşünün