Bedava İnternet

4.5G Uyumlu Sim Kart ile PTTCELL 30 GB Bedava İnternet

Ülkemizin köklü firmalarından ve telekomünikasyon pazarına yakın dönemde giren PTT yeni bir kampanyaya imza atmıştır. Türk Telekom alt yapısı ile son dönemlerde sahaya çıkan firmalar grubundan olan PTTCELL 4.5G uyumlu sim kartlar için abonelerini teşvik etmek amacıyla 30 GB bedava internet sözü vermiştir. Ayrıca bu kampanya PTTCELL’in diğer rakipleri ile mücadele edebilmesi için bir aracı olabilir. Telekomünikasyon sektöründe 3 dev ve daha birçok yeni firma varken rekabet oldukça çetindir. 4.5G uyumlu sim kart ile PTTCELL 30 GB bedava internet kampanyası oldukça büyük bir avantaj sunmaktadır.

4.5G Uyumlu Sim Kart ile PTTCELL 30 GB Bedava İnternet Nasıl Katılırım?

4.5G uyumlu sim kart ile PTTCELL 30 GB bedava internet kampanyasına katılmak için iki farklı yolunu bulunur. İlk yol kısa mesaj ile katılmaktır. İkinci yol ise müşteri hizmetlerini arayarak başvuru yapmaktır. Eğer 16.07.2019 tarihinden önce PTTCELL abonesi olduysanız ve bu tarihten önce 3G uyumlu sim kartınızı 4.5G uyumlu bir sim kart ile değiştirmediyseniz kampanyadan övül alabilirsiniz. Yani bu durumda tüm PTTCELL aboneleri kolay bir şekilde kampanyaya katılabilir ama 30 gün geçerli 30 GB interneti sadece şartları karşılayabilen aboneler alacaktır.

4.5G Uyumlu Sim Kart ile PTTCELL 30 GB Bedava İnternet Detaylar

4.5G uyumlu sim kart ile PTTCELL 30 GB bedava internet kampanyası detaylarına göz atarsak ilk göze çarpan detay: 16.07.2019 tarihi olacaktır. Daha önce de bahsettiğimiz gibi bu tarihten önce abone olmanız ama bu tarihten sonra 4.5G uyumlu bir sim kart değişikliği yapmanız gerekir.  Verilen 30 GB internet hakkı 30 günlük kullanım için ve sadece yurtiçi kullanımlarınızda geçerli olacak şekilde hattınıza tanımlanır. Eğer işlemi yapmanıza rağmen hattınıza yükleme olmazsa müşteri hizmetleri ile görüşün.

Kullanıcılar Bunları da Sordu

Kampanyaya kimler katılabilir?

Kampanyaya 16.07.2019 tarihinden önce PTTCELL abonesi olan kişiler katılabilir. Ayrıca 30 GB bedava interneti almak için bu abonelerin 4.5G uyumlu sim kartlarını 16.07.2019 tarihinden sonra alması gerekir.

Kampanyaya nasıl katılabilirim?

Aboneler kısa mesaj veya müşteri hizmetlerini arama yoluyla kampanya için katılım başvurusu yapabilir. Başvuru sonrasında şartları sağlayan kullanıcıların hattına 30 GB 1 aylık süre için tanımlanır.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
1 2 3
Bildirimler kapat
Notibell
PUBG Mobile Bedava UC
Notibell
Play Store Bedava Kodlar
Notibell
Bedava Zula Hesapları

Reklam Engelleyici Algılandı

Lütfen reklam engelleyiciyi devre dışı bırakarak bizi desteklemeyi düşünün